w

Emerytka wkurzona na Magdę Gessler i jej pączki. “To o pomstę do nieba woła”

Jak wszyscy wiemy, 16 lutego obchodziliśmy Tłusty Czwartek, Święto to związane jest z pączkami. Przedział cenowy za te słodkie wypieki jest naprawdę duży. W popularnych dyskontach można kupić je za kilkadziesiąt złotych, z kolei w cukierni Magdy Gessler za kilkanaście złotych. Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym przypadkowo spotkana emerytka na ulicy komentuje cenę pączków “Słodki Słony”. Internauci pokochali kobietę.

Sponsorowane

Tłusty czwartek – pączki od Magdy Gessler

Prowadząca Kuchenne Rewolucje liczy sobie za jednego pączka aż 18 zł. Właśnie tyle kosztuje ten słodki, tłusty wypiek w cukierni “Słodki Słony”. Nieco taniej jest w restauracji “U Fukiera”. Tam cena wynosi 15 zł.

Dziennikarka portalu goniec.pl chodziła w Tłusty Czwartek po ulicach Warszawy i częstowała przechodniów pączkami od Gessler. Na TikToku ukazało się nagranie z tego przedsięwzięcia. Kiedy jedna z z zaczepionych kobiet usłyszała, że pączek kosztuje aż 18 zł, nie kryła dezaprobaty. Powiedziała szczerze, co myśli na temat najbardziej znanej restauratorki w Polsce.

Przecież to o pomstę do nieba… Przecież to jest szataństwo, to jest rozbój w biały dzień. No jak tak można… Czy ta pani myśli? Czy ona naprawdę taka biedna jest? Niech ona da spokój.

Sponsorowane
@goniec.pl

HIT! Emerytka MIAŻDŻY PĄCZKI od Magdy Gessler. "To SKANDAL!" #magdagessler #gessler #tlustyczwartek #emerytka #polska #goniec #sondauliczna #jedzenie

♬ dźwięk oryginalny - Goniec.pl - wiadomości

Komentarze internautów

Komentujący nagranie w pełni zgadzają się z emerytką. 18 złotych za jednego pączka to według nich gruba przesada.

“Dobrze Pani powiedziała”

“Ja rozumiem, że Warszawa, że tam są inne koszty, czynsze droższe, pensje wyższe, ale 18 zł to jest naprawdę przegięcie. U nas w Zgierzu taki pączek wypas 5 zł”

“No cóż… emeryt nie kupi takiego pączka”

“Brawa dla tej pani”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

9 komentarze

  1. Jedz jedz geslerowa.p,paczki ze srebrem smacznie pewnie tylko żeby potem ci z dupy nie zrobili kopalni srebra a Wojewódzkiemu złota 😂to dopiero się dorobicie…😂😂😂

  2. Wlasnie dla tego sa paczki w dyskontach.Kto chce kupi za 1 zl , kto chce za 18zl… Jak ktos chce moze zrobic paczki i dac cene 50 zl …Kuypujemy za ile nam odpowiada I o czym tu pisac ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Niezidentyfikowany obiekt rozbił się na ziemi. Znaleziono jego szczątki

    Przykry widok pod domem Mateusza Murańskiego. Rodzice przyjechali tam w jednym celu