w

Dwaj nadzy mężczyźni na stacji Orlen w biały dzień. Wideo +18

Taki widok nie zdarza się zbyt często na stacji paliw… Nadzy mężczyźni na stacji Orlen niedaleko Kościerzyny w województwie pomorskim. Dwaj panowie pozbawieni ciuchów i bielizny weszli do punktu. Na dworze było jeszcze jasno, więc przyciągali uwagę nie tylko obsługi, ale również innych klientów, którzy stali na zewnątrz i tankowali swoje samochody. Co niektórzy chwycili za telefony i zaczęli nagrywać niebywała sytuację. Wideo szybko trafiło do sieci, w związku z czym biuro prasowe Orlenu wydało specjalne oświadczenie.

Sponsorowane

Nadzy mężczyźni na stacji Orlen

Kim byli panowie? Tego dokładnie nie wiadomo. Jednak pojawiły się pogłoski, mówiące o tym, że to sportowcy. Taką informację podał chociażby Dziennik Wschodni na swojej stronie internetowej – panowie mają być członkami jednego z klubów sportowych na Pomorzu.

Nadzy mężczyźni wparowali na stację, po czym w pośpiechu ją opuszczali. Dali nogę tuż za rogiem, gdzie zaparkowany był autobus. To właśnie z niego wyszli zaledwie dwie minuty wcześniej.

Zdarzenie utrwalone na filmie miało miejsce 1 kwietnia br. Około godziny 19 na stację paliw sieci ORLEN przyjechał autokar z grupą podróżnych. Wśród nich znajdowało się dwóch nagich mężczyzn, którzy udali się do sklepu na stacji – przekazało biuro prasowe Orlenu.

Sponsorowane

Nieodpowiedzialne zachowanie dorosłych mężczyzn

Prawdopodobnie był to tylko żart. Jednak nie da się ukryć, że nie przystoi się tak zachowywać dorosłym mężczyzną. Wystarczy ruszy nieco głową i pomyśleć. Na stacji mogły przecież znajdować się dzieci. Jedyne co panowie mogą powiedzieć na swoje usprawiedliwienie to to, że trzymali swoje genitalia zasłonięte dłonią.

Obsługa natychmiast poprosiła ich o opuszczenie terenu a mężczyźni bez zwłoki zastosowali się do tej prośby i poszli do autobusu. W praktyce trudno zapobiec takim wydarzeniom jak powyższe, tym bardziej zatem liczy się sprawność reakcji. W naszej ocenie pracownicy stacji zareagowali szybko, prawidłowo i skutecznie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

19 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Opis obrażeń podpalonego 8-latka budzi przerażenie. Kamil przeszedł piekło

    Położył Kamila na rozżarzonym piecu i polewał wrzątkiem. Lista zarzutów przeraża