w , , ,

Tomasz Sekielski przygotował nowy film. Obejrzyj “Rok we mgle”

1:40

Już za 2 dni na portalu onet.pl odbędzie się premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz zapowiadał już wcześniej dokument, który będzie dotyczył pandemii koronawirusa, ale data premiery okazuje się być małą niespodzianką.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Film zatytuowany “Rok we mgle” skupi się na działaniach rządzących i ich przygotowaniach do walki z COVID-19. Czy dali radę? Punkt widzenia Tomasza Sekielskiego zobaczymy już w nabliższy czwartek na onet.pl.

To był rok we mgle, rok epidemii, która zmieniła świat i wywróciła nasze życie do góry nogami. Zaczęło się w chińskim Wuhan, gdzie 10 grudnia zdiagnozowano “pacjenta zero”. Z Chin zabójczy wirus SARS-CoV-2 bardzo szybko rozprzestrzenił się na cały świat. Kolejne państwa często po omacku, jak we mgle, szukały recepty na walkę z pandemią. W tym czasie polskie władze bagatelizowały problem i zagrożenie. Mimo wielu zapewnień i kolejnych deklaracji szybko okazało się, że Polska była kompletnie nieprzygotowana na to, co się stało. “Rok we mgle” to podsumowanie tego, jak Polska walczyła i walczy z pandemią koronawirusa. Jest to bolesna historia opowiedziana przez dziennikarzy Onetu, którzy codziennie relacjonowali przebieg epidemii oraz ujawniali afery i nieprawidłowości w działaniu władz. Premiera filmu Tomasza Sekielskiego 10 grudnia w Onecie.

– pisze onet.pl w zapowiedzi filmu

Obejrzyj zwiastun filmu “Rok we mgle”

Gdzie obejrzeć dokument “Rok we mgle”?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

“Rok we mgle” obejrzysz tutaj: “Rok we mgle”.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

   Tragiczne zakończenie poszukiwań 16-latki. Jej ciało znaleziono zakopane w lesie

   Bagaż większy niż samochód? Tego nie dało się nie zauważyć – policja zatrzymała kierowcę