w , , ,

Tomasz Sekielski przygotował nowy film. Obejrzyj “Rok we mgle”

Już za 2 dni na portalu onet.pl odbędzie się premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego. Dziennikarz zapowiadał już wcześniej dokument, który będzie dotyczył pandemii koronawirusa, ale data premiery okazuje się być małą niespodzianką.

Sponsorowane

Film zatytuowany “Rok we mgle” skupi się na działaniach rządzących i ich przygotowaniach do walki z COVID-19. Czy dali radę? Punkt widzenia Tomasza Sekielskiego zobaczymy już w nabliższy czwartek na onet.pl.

To był rok we mgle, rok epidemii, która zmieniła świat i wywróciła nasze życie do góry nogami. Zaczęło się w chińskim Wuhan, gdzie 10 grudnia zdiagnozowano “pacjenta zero”. Z Chin zabójczy wirus SARS-CoV-2 bardzo szybko rozprzestrzenił się na cały świat. Kolejne państwa często po omacku, jak we mgle, szukały recepty na walkę z pandemią. W tym czasie polskie władze bagatelizowały problem i zagrożenie. Mimo wielu zapewnień i kolejnych deklaracji szybko okazało się, że Polska była kompletnie nieprzygotowana na to, co się stało. “Rok we mgle” to podsumowanie tego, jak Polska walczyła i walczy z pandemią koronawirusa. Jest to bolesna historia opowiedziana przez dziennikarzy Onetu, którzy codziennie relacjonowali przebieg epidemii oraz ujawniali afery i nieprawidłowości w działaniu władz. Premiera filmu Tomasza Sekielskiego 10 grudnia w Onecie.

– pisze onet.pl w zapowiedzi filmu

Obejrzyj zwiastun filmu “Rok we mgle”

Gdzie obejrzeć dokument “Rok we mgle”?

Sponsorowane

“Rok we mgle” obejrzysz tutaj: “Rok we mgle”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tragiczne zakończenie poszukiwań 16-latki. Jej ciało znaleziono zakopane w lesie

   Bagaż większy niż samochód? Tego nie dało się nie zauważyć – policja zatrzymała kierowcę