w

Wręczyli babci prezent niespodziankę. Gdy zajrzała do środka aż krzyknęła z radości

Mawia się, że osoba, która lubi zwierzęta jest dobrym człowiekiem. Z pewnością jest w tym trochę prawdy. Zwierzęta potrafią odczarować nasze życie i umilić czas. Przecież przyjemniej wracać jest do domu, w którym czeka na nas czworonożny przyjaciel, merdający ogonkiem na nasz widok. Każda osoba, która choć raz miała psa wie, o czym mowa.

Sponsorowane

Strata przyjaciela

Jednak na każdego z nas kiedyś przyjdzie czas. Podobnie jest ze zwierzętami. Dziadkowie pewnej kobiety, a dokładniej Alexandry Del Cimy byli załamani, gdy ich ukochany psiak niespodziewanie odszedł. Nagła śmierć sprawiła, że para z Kalifornii poczuła, że czegoś im brakuje. Nie mogli przyzwyczaić się do domu, w którym nie było już ich ukochanego pupila. Stali się też smutni i wygaszeni.

Twitter

Rodzina miała dla nich niespodziankę

Sponsorowane

Ta sytuacja nie trwała jednak długo. Bliscy pary widząc, w jakim są stanie postanowili działać. Koleżanka Aleksandry miała ciężarną suczkę. Gdy miot przyszedł na świat, nadarzyła się okazja, by jednego ze szczeniaków przekazać dziadkom kobiety. Okazało się, że lepszej niespodzianki nie mogli sobie wymarzyć! Byli wręcz wniebowzięci!

Twitter

Wszystko idealnie się złożyło. Czas w którym odszedł pupil moich dziadków z pojawieniem się na świecie nowych szczeniaczków u koleżanki. Właśnie dlatego nie wierzę w przypadki. To musiało być zaplanowane już od dawna!

Twitter

Dzień wręczenia niespodzianki

To była niezapomniana wizyta. Najbliżsi zebrali się w domu dziadków. Mama Aleksandry szepnęła babci, że mają dla niej jakieś materiały niezbędne do robienia na drutach. Wtedy wnuczka położyła na jej kolanach średniej wielkości karton. Gdy zajrzała do środka nie wierzyła własnym oczom. Wykrzyczała: “O mój Boże?”. Potem zakryła dłońmi twarz. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Dopiero po chwili otworzyła pudło i wyciągnęła szczeniaczka.

Wnuczka była poruszona reakcją swojej babci. Postanowiła podzielić się filmikiem w internecie. Nie tylko ją zauroczyła ta scena. Wideo w zastraszającym tempie obiegło sieć. Babcia wdzięczna za tak piękny prezent skradła serca internautów.

Najbardziej cieszy mnie w tym wszystkim fakt, że jej reakcja była w 100 procentach szczera. Niczego nie udawała. Niezmiernie się cieszę, że wpadłam z mamą na pomysł wręczenia dziadkom takiej niespodzianki. Wiem, że to była dobra decyzja

Sponsorowane

Twitter

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Pogrzeb tragicznie zmarłego 4-letniego Piotrusia. Rodzice mają tylko jedną prośbę

    Spadła z 34 piętra tuż obok dziecka. Wstrząsające wideo obiegło sieć