w

Okrzyknięto ich “najpiękniejszą parą”. Zaczekaj, aż zobaczysz ich córeczki!

Mariam Shu to gruzińska “Królowa życia” – modelka i influencerka, która razem, z mężem Davidem, zdobyła w Gruzji miano “najpiękniejszej pary”. Małżeństwo posiada dwie córki, które z pewnością odziedziczyły urodę po swojej mamie. Internauci zastanawiają się jednak, czy perfekcyjne zdjęcia nie są po prostu zasługą programów graficznych.

Sponsorowane
Źródło: instagram.com

Śliczne córki ślicznej mamy

Gruzińska modelka i influencerka Mariam Shu zrobiła ogromną karierę w mediach społecznościowych – razem z mężem zyskali nawet tytuł najpiękniejszej pary w Gruzji. Profil kobiety obserwuje na Instagramie 1,4 miliona fanów. Para ma dwie córki – Milenę i Martę. Milena ma 3 lata, a Marta 2 lata.

Źródło: instagram.com
Sponsorowane

Mariam publikuje bardzo dużo zdjęć rodzinnych, na których pozuje czy to z mężem, czy też z mężem i córkami. Internauci zachwycili się wyglądem dziewczynek – zwłaszcza Mileny, która odziedziczyła po mamie piękne, duże oczy.

Źródło: instagram.com

To jest największe szczęście w moim życiu. Nawet nie wiedziałam, że to jest możliwe. Niech Bóg błogosławi moją Martę na wieki wieków – napisała kobieta pod jednym z rodzinnych zdjęć.

Źródło: instagram.com

Naturalnie piękna?

Pod każdym z publikowanych przez Mariam i Davida zdjęć, pojawia się mnóstwo komentarzy od oczarowanych fanów, którzy uważają, że najpiękniejsza para w Gruzji ma prześliczne dzieci.

Źródło: instagram.com

Internauci zastanawiają się jednak, na ile publikowane fotografie zgodne są z rzeczywistością. Na większości zdjęć sama modelka prezentuje się nieskazitelnie i zjawiskowo. Wszyscy zdają sobie jednak sprawę, że taki efekt łatwo jest osiągnąć za pomocą filtrów i programów graficznych.

Sponsorowane
Źródło: instagram.com

Na jednej z zamieszczonych fotografii widać nawet, że jej twarz prezentuje się nieco inaczej niż na pozostałych fotografiach. Jednocześnie zdjęcie sprawia wrażenie najbardziej naturalnego. Jest więc bardzo możliwe, że Miriam Shu – podobnie jak i inni influencerzy – używa różnych aplikacji do poprawy urody, poprawiając zarówno swoje rysy twarzy, jak i rysy swoich córek.

Źródło: instagram.com
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

32 komentarzy