w

Opublikowała w internecie nagie zdjęcie z 7-letnim synem. Sąd właśnie wydał wyrok

To już pewne. Sąd okręgowy w Akrze odrzucił odwołanie aktorki Rosemond Brown, znanej jako Akuapem Poloo. To oznacza, że kobieta musi odbyć karę pozbawienia wolności. Wiele osób uważa to za smutną wiadomość, biorąc pod uwagę, że aktorka spędzi tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w więzieniu.

Sponsorowane

Za co skazano kobietę?

Kara jest pokłosiem sesji zdjęciowej, jaką aktorka opublikowała w mediach społecznościowych. Na zdjęciu pozuje nago, wraz ze swoim siedmioletnim synem. I to właśnie nagość dziecka, zwróciła uwagę prokuratury.

View post on imgur.com

Skazana na 90 dni więzienia

Sponsorowane

Akuapem Poloo została skazana na 90 dni więzienia przez sąd okręgowy w Akrze za opublikowanie nieprzyzwoitych materiałów. Zarzucono jej też naruszenie godności i praw siedmioletniego syna. To chłopiec widnieje na nagim zdjęciu, które opublikowała w mediach społecznościowych jego matka w czerwcu 2020 r. Aktorka wpłaciła kaucję i odwołała się od wyroku.

Instagram

Jednak w zeszłą środę sąd pod przewodnictwem sędzi Ruby Aryeetey uznał jej apelację za bezzasadną, w związku z czym nakazał kobiecie odbycie 90-dniowej kary. Sąd nakazał również oddanie syna po opiekę jej przyjaciółki – Tracey Boakye, podczas gdy jego matka odbywać będzie karę w więzieniu Nsawam.

Przed pójściem do więzienia Akuapem Poloo podziękowała za wsparcie:

Dziękuję wszystkim za waszą miłość i wsparcie, zwłaszcza dziennikarzom oraz gwiazdom.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

Jeden komentarz

 1. To jest choroba. Kiedys sie to leczylo, a teraz wszyscy cfelebryci nie wiedzac, co maja zrobic, by zwrocic na siebie uwage robia takie sesje fotograficzne. Pocalunek z koza, slub z plastikowa lalka , plucie na krzyz, pokazywanie calej d**y w tatuazach, połykanie węza i zdjecie z rozebranym synem. Niedlugo bedzie zdjecie udawanego s***unku seksualnego z corka lub prababcia.
  Bohaterowie spod ob***@nej strzechy.
  Gonic z** kow!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane

  Kolejny znany aktor zarażony koronawirusem. Ostrzega fanów przed chorobą

  Morawiecki zapowiada nowe obostrzenia! “Będą się wiązać z sytuacją świąteczną”