w

Myślał, że strzela do jelenia. Zabił własnego syna

Ten artykuł to tragiczne w skutkach przypomnienie, że noszenie jaskrawopomarańczowej naprawdę może uratować życie. W zeszłym tygodniu, podczas corocznego sezonu polowań na jelenie w Ohio, ojciec przypadkowo zastrzelił swojego syna.

Sponsorowane

Incydent miał miejsce 2 grudnia, gdy duet ojca z synem wraz z grupą przyjaciół polowali na jelenie. 63-letni Bradley Smith pomylił swojego syna, 28-letniego Andrew Smitha z jeleniem i pociągnął za spustMężczyźni wspólnie polowali przez ponad 10 lat i co roku spotykali się podczas stanowego sezonu strzeleckiego na jelenie białoogonowe.

Facebook

To po prostu najgorszy rodzaj tragedii. Myślał, że strzela do jelenia, a zabił własnego syna. Bradleyowi Smithowi nie postawiono żadnych zarzutów.

– powiedział Tracy Whited, rzecznik biura szeryfa hrabstwa Delaware.

Zgodnie z prawem w Ohio, podczas sezonu łowieckiego myśliwi mają obowiązek noszenia pomarańczowych kamizelek. Wymóg ten zaczyna się 30 minut przed zachodem słońca. 2 grudnia Słońce zaszło o 17:00 a Adrew zginął 45 minut później – nie miał na sobie kamizelki.

Sponsorowane

Na miejsce zdarzenia wezwano biuro szeryfa hrabstwa Delaware, policję hrabstwa Delaware i strażaków, ale nie byli w stanie nic zrobić dla Andrew. Po ich przybyciu uznano go za zmarłego.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ponad 200 jeleni przebiegło przez drogę i ktoś to nagrał. Robi wrażenie! [WIDEO]

   Nie żyje 15-letnia Kinga. Niepokojące drętwienie palców to był początek