w , ,

Kot zasnął na głowie niemowlaka. Dziecko zmarło, a rodzice obwiniają kota

Ta wstrząsająca i niespodziewana śmierć miała miejsce na Ukrainie. 4-miesięczne dziecko zmarło przez uduszenie. Na głowie dziecka zasnął kot domowy, który uniemożliwił maluchowi swobodne oddychanie. Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu nie mogli nic zrobić.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Smutne wydarzenie miało miejsce 8-go marca w obwodzie rówieńskim. Przerażona matka, gdy tylko zorientowała się, że z jej dzieckiem jest coś nie tak, natychmiast wezwała pogotowie. Niestety dziecko nie wykazywało żadnych czynności życiowych mimo stałej reanimacji przez ojca dziecka.

pom669 / Getty Images

Medycy, którzy pojawili się w domu małżeństwa próbowali pomóc również reanimując malucha, niestety bez rezultatów. W związku z prośbami rodziców o przewiezienie dziecka do szpitala, ratownicy spełnili ich życzenie. Niestety lekarze w szpitalu mogli jedynie stwierdzić zgon malucha.

Jak doszło do śmierci?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Funkcjonariusze ustalili, że 4-miesięczne dziecko leżało w wózku na podwórku przed domem. Opiekę nad dzieckiem sprawowała 36-letnia matka, która na kilka minut odeszła od wózka. Gdy wróciła, na głowie dziecka znalazła kota, który tam prawdopodobnie spał. Niemowlak nie wykazywał żadnych oznak życia, a przyczynę zgonu określono jako konsekwencje niedoboru tlenu w wyniku zablokowania dróg oddechowych. Prawdopodobnie przez kota.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Tragiczny wypadek autokaru na podkarpackim odcinku A4. Wiele osób nie żyje

      Książe Filip nie żyje. Miał 99 lat