w , ,

Kot zasnął na głowie niemowlaka. Dziecko zmarło, a rodzice obwiniają kota

Ta wstrząsająca i niespodziewana śmierć miała miejsce na Ukrainie. 4-miesięczne dziecko zmarło przez uduszenie. Na głowie dziecka zasnął kot domowy, który uniemożliwił maluchowi swobodne oddychanie. Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu nie mogli nic zrobić.

Sponsorowane

Smutne wydarzenie miało miejsce 8-go marca w obwodzie rówieńskim. Przerażona matka, gdy tylko zorientowała się, że z jej dzieckiem jest coś nie tak, natychmiast wezwała pogotowie. Niestety dziecko nie wykazywało żadnych czynności życiowych mimo stałej reanimacji przez ojca dziecka.

pom669 / Getty Images

Medycy, którzy pojawili się w domu małżeństwa próbowali pomóc również reanimując malucha, niestety bez rezultatów. W związku z prośbami rodziców o przewiezienie dziecka do szpitala, ratownicy spełnili ich życzenie. Niestety lekarze w szpitalu mogli jedynie stwierdzić zgon malucha.

Jak doszło do śmierci?

Sponsorowane

Funkcjonariusze ustalili, że 4-miesięczne dziecko leżało w wózku na podwórku przed domem. Opiekę nad dzieckiem sprawowała 36-letnia matka, która na kilka minut odeszła od wózka. Gdy wróciła, na głowie dziecka znalazła kota, który tam prawdopodobnie spał. Niemowlak nie wykazywał żadnych oznak życia, a przyczynę zgonu określono jako konsekwencje niedoboru tlenu w wyniku zablokowania dróg oddechowych. Prawdopodobnie przez kota.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tragiczny wypadek autokaru na podkarpackim odcinku A4. Wiele osób nie żyje

   Książe Filip nie żyje. Miał 99 lat