w

32-latka już 5-krotnie powiększała biust. Wygląda, jakby miał zaraz eksplodować

Jayne McConachy mieszka w Australii. Ta 32-letnia pielęgniarka stała się słynna jako „ludzka lalka barbie”. Wszystko za sprawą licznych operacji plastycznych, od których kobieta jest uzależniona.

Sponsorowane

Jest w niej jeszcze coś naturalnego?

Profil kobiety na Instagramie śledzi 130 tysięcy fanów. Jayne McConachy jest też bohaterką nowego serialu, który przedstawiać będzie historię osób, które zmagają się z uzależnieniem od operacji plastycznych. W Internecie widzowie mogą obejrzeć zwiastun serialu.

W zapowiedzi serialu Jayne McConachy wyznała, że planuje kolejną operację powiększenia piersi. Mimo że przeszła już kilka podobnych, to chce, aby jej biust miał miseczkę E.

Chcę po prostu wyglądać tak, jakby wyretuszowane zdjęcie ożyło. Cały czas myślę o tym, by moje piersi były jeszcze większe – wyznała 32-latka zszokowanej dziennikarce.

Sponsorowane

Ciągle czuje niedosyt

Jayne McConachy zapowiada też kolejne zabiegi modyfikacji twarzy. Regularnie dokonuje modyfikacji nosa. Nieustannie nadużywa też Botoxu. Efektem tych zabiegów są olbrzymie pośladki oraz gigantyczne, wręcz nienaturalne usta. Tymczasem sama Jayne McConachy, choć w niczym nie przypomina samej siebie sprzed kilku lat, a na operacje wydała już równowartość 380 tysięcy złotych. Jest zadowolona ze swojego wyglądu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

82 komentarzy