w

Jako 17-latka była uzależniona od prochów. Gdy przestała brać, stała się piękną kobietą

Dziś Dejah Hall ma 31 lat i jest bardzo szczęśliwą mamą oraz żoną. Gdy teraz się na nią patrzy, nawet nie przychodzi do głowy, że mogła zmagać się z poważnymi problemami i być bliską śmierci. Jak sama przyznaje, z powodu uzależnienia od narkotyków uważała się za potwora.

Sponsorowane

“Byłam potworem pod każdym względem”

Jakiś czas temu Dejah Hall zdecydowała się opowiedzieć o tym, co przeszła. Młoda kobieta była uzależniona od narkotyków. Dosłownie dosięgnęła dna. Wszystko zaczęło się od nadużywania silnych leków przeciwbólowych. Później było już tylko gorzej. Sięgnęła w końcu po heroinę oraz metamfetaminę. 31-latka wciąż wzdryga się na samo wspomnienie tego czasu. W rozmowie z Daily Mail wyznała:

Byłam potworem pod każdym względem. Nie obchodziło mnie nic i nikt

Doszła do takiego momentu, że była bardzo bliska śmierci. Myślała także i o tym, aby popełnić samobójstwo. Ważyła zaledwie 43 kilogramy i wyglądała przerażająco. Niestety wtedy tego nie dostrzegała:

Sponsorowane

Tak działają narkotyki. Wyglądałam okropnie, ale myślałam, że jestem sexy

Rozmowa, która odmieniła jej życie

Dejah udało się zerwać z nałogiem tylko dzięki spotkaniu z ukochanym dziadkiem. Wybrała się do niego w odwiedziny, gdy był umierający. Mężczyzna był przerażony, gdy zobaczył, co dzieje się z jego wnusią. Później zdenerwował się i powiedział jej, że nie może patrzeć na to, jak się zabija.

Sytuacja sprawiła, wszystko się zmieniło. Młoda kobieta nie chciała sprawiać przykrości konającemu staruszkowi, którego tak bardzo kochała. Obiecała mu, że przestanie ćpać. Mężczyzna chwilę po tym zmarł. Z kolei Hall została aresztowana za posiadanie narkotyków.

W zakładzie nie było problemu, aby dostać narkotyki. Tam nadal brała prochy. W głowie wciąż jednak miała ostatnie słowa dziadka. Postanowiła, że dotrzyma słowa.

Pierwsze tygodnie bez prochów były bardzo trudne. Kobieta cały czas wymiotowała i źle się czuła. Jednak kiedy ból był nie do wytrzymania, modliła się. Po odbyciu kary była już zupełnie czysta.

Dziś jest kochającą żoną i szczęśliwą mamą dwóch ślicznych dziewczynek. Czynnie pomaga też osobom uzależnionym.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   3-miesięczna dziewczynka w ciężkim stanie! Wszystko przez pijanego ojca

   Ożenił się z plastikową lalką. Jednak ich historia miłosna nie skończyła się dobrze