w

Zamówił w samolocie makaron z kiełbaską. Gdy tylko dostał danie, zrobił mu zdjęcie

Jeden z polskich dziennikarzy, Kacper Merk, podróżował ostatnio liniami lotniczymi Ural Airlines. Na pokładzie samolotu spotkało go niemała niespodzianka, którą postanowił podzielić się w sieci. Czy pozytywna? O tym za chwilę się przekonasz.

Sponsorowane

Posiłek w samolocie

Kacper Merk to dziennikarz Eurosportu, a także twarz TVN-u. Mężczyzna przebywa aktualnie w rosyjskim Niżnym Tagile, gdzie w miniony weekend zainaugurowano nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kolejnym miejscem docelowym jest fińska Ruka.

W czasie podróży samolotem rozdano wszystkim pasażerom karty z menu. Na niej znalazła się pozycja “pasta with sausage” – czyli makaron z kiełbasą, na którą postanowił skusić się dziennikarz. Kiedy danie znalazło się na jego stoliku pokładowym, przecierał oczy ze zdumienia. Dlatego też zrobił zdjęcie posiłku i zamieścił je w mediach społecznościowych. Jak sam mężczyzna przyznał, nie często zdarza mu się to robić, ale ten specjał zasłużył na nietuzinkowe potraktowanie.

W sumie rzadko wrzucam tu zdjęcia jedzenia, ale kolacja zaserwowana przez Ural Airlines na trasie Jekateryburg-Rovaniemi zasługuje na uwagę tak, tez inaczej wyobrażałem sobie danie pasta with sausage

Sponsorowane
Twitter

A wam, zdarzyły się podobne niespodzianki na pokładzie samolotu?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Play o Barbarze Kurdej-Szatan. Aktorka będzie dalej twarzą sieci?

    Jeśli się nie zaszczepiłeś nie wejdziesz na uczelnię. Dotyczy to studentów i wykładowców