w

7-latek wysiadł z autobusu i zniknął. Odnaleziono go dopiero po 52 dniach

Ta historia zmrozi krew w żyłach każdego rodzica. Nikt nie chciałby się znaleźć w sytuacji, kiedy nie wiedziałby, gdzie podziało się jego dziecko i co się z nim dzieje…

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Chłopiec po prostu przepadł

28 września we wsi Gorki 7-letni chłopiec wysiadł ze szkolnego autobusu i z przystanku wracał do domu sam. Niestety, nie dotarł na miejsce. Gdy rodzice zorientowali się, że nie ma ich syna, natychmiast zwołano akcję poszukiwawczą. Brało w niej 3000 osób.

W poszukiwania malca był zaangażowany Interpol, który koordynował całą operację odnalezienia chłopca. To śledczy z kilku krajów pomogli w zlokalizowaniu podejrzanego, który mógł mieć związek z uprowadzeniem dziecka. W darknecie funkcjonariusze Interpolu z USA natrafili na pierwsze ślady.

Rosyjskie ministerstwo opublikowało nawet nagranie z akcji uratowania chłopczyka. Jak się okazało, malec był przez 52 dni przetrzymywany w wiosce Makarikha przez pedofila. Funkcjonariusze z rosyjskich służb specjalnych zrobili nalot na dom 26-latka. Sforsowali metalowe drzwi, uratowali chłopca i aresztowali pedofila.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Chłopiec był w dobrym stanie

Tata chłopca w rozmowie z mediami powiedział, że 7-latek został zbadany przez lekarzy i ma się dobrze. Wiadomo, że cała rodzina otrzymała pomoc psychologiczną.

Śledczy odkryli, że mężczyzna od dłuższego czasu przygotowywał się do tego, aby porwać chłopca. Gdy tego feralnego dnia zobaczył malca bez opieki i zaciągnął go do swojego samochodu. Później przetrzymywał go przez 52 dni.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

   Dziś ma około 200 tatuaży! Kilka lat temu był naprawdę przystojny

   40-latka wypadła z okna. Była naga, ale miała zasłoniętą twarz