w ,

Od TikToka do stand-upu. Nowy program „Mamy na obrotach”

„Mama na obrotach”, czyli Klaudia Klimczyk, znana i uwielbiana TikTokerka, już niebawem pojawi się na polskiej scenie stand-upu. Pierwsze wydarzenia odbędą się już w styczniu 2023 roku!

Sponsorowane

„Mama na obrotach” w nowej roli

Klaudia Klimczyk od kilku już lat jest jedną z najpopularniejszych w Polsce TikTokerek. Zgromadziła ponad 4-milionową publiczność, która z przyjemnością śledzi jej konto. To wierni widzowie podsunęli „Mamie na obrotach” pomysł wyjścia ze swoim humorem do jeszcze szerszej publiczności. Tej, która nie używa aplikacji.

Klaudia od dłuższego czasu napotykała komentarze sugerujące, że powinna zainteresować się kabaretem lub stworzyć zabawny program rozrywkowy. Manager artystki powiadomił ją o możliwości występu na scenie stand-upowej. Jak mówi „Mama na obrotach”, jej bliscy i znajomi od zawsze powtarzali jej, że ma niezwykły dar do rozśmieszania ludzi.

Stand-up “Mamy na obrotach” – zabawny i życiowy program

Sponsorowane

TikTokerka opracowała już dokładny plan na najbliższe występy. Dzięki kreatywności i pomysłowości artystka internetowa sama wymyśla to, o czym będzie opowiadać. Jak deklaruje, będą to historie wzięte z życia i codziennych sytuacji. Influenserka dodała, że poczucie humoru odziedziczyła po rodzicach, którzy inspirowali ją podczas tworzenia scenariusza do występów.

“Mój pierwszy raz” – tak zatytułowała swój debiutancki, autorski program. Odniesie się w nim do zabawnych sytuacji, które przydarzyły się jej samej. Będą to wywołujące śmiech historie, m.in. o relacjach z mężem, rodziną, widzami i tymi, którzy nie do końca przepadają za twórczynią. Oczywiście – jednym z punktów będą niezwykłe stroje Klaudii Klimczyk, które bawiły TikTokowiczów do łez.

Stand-up „Mamy na obrotach” już niebawem! Gdzie i kiedy?

„Mama na obrotach” wyraźnie podkreśla, że jest to jedno z największych przedsięwzięć w jej życiu, jednak przynosi jej to mnóstwo radości i samospełnienia. Twórczyni uwielbia kontakt z ludźmi i czuje, że jest do tego stworzona. Chce jak najdłużej pojawiać się na scenie z nowymi żartami i historiami. Największą przyjemnością dla Klaudii jest możliwość spotkania z osobami wspierającymi ją w jej działaniach i towarzyszą w kolejnych produkcjach, które tworzy.

„Mama na obrotach” stworzyła swój program samodzielnie. O pomoc w dopracowaniu poprosiła specjalistów, którzy od lat działają na scenie teatralno-komediowej, m.in. Olę Wolf. Gdzie i kiedy wystąpi słynna Klaudia Klimczyk?

 • 20.01.2023 – Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury,
 • 21.01.2023 – Tychy, Teatr Belfegor,
 • 22.01.2023 – Żywiec, Miejskie Centrum Kultury,
 • 03.02.2023 – Piotrków Trybunalski, Miejski Ośrodek Kultury,
 • 04.02.2023 – Warszawa, Dom Kultury Świt,
 • 05.02.2023 – Łódź, Scena Monopolis,
 • 10.02.2023 – Czechowice-Dziedzice, Dworek Stara Cynkownia,
 • 12.02.2023 – Kluczbork, Kino Bajka,
 • 17.02.2023 – Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego,
 • 18.02.2023 – Kielce, Wojewódzki Dom Kultury,
 • 19.02.2023 – Rzeszów, Pod Palmą,
 • 11.03.2023 – Katowice, MDK Giszowiec.

Nie przegap wyjątkowej okazji do spotkania niepowtarzalnej „Mamy na obrotach”! Już dziś kup bilet i zarezerwuj miejsce.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Źródła:
 • ebilet.pl

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wypadek na polowaniu. Jeleń przebił rogiem oczodół myśliwego

   Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2023 – jak nosić kurtki pikowane damskie w tym kolorze?