w

Czarnek komentuje seksowne zdjęcie Marianny Schreiber. Ciekawe co na to jej mąż?

Przemysław Czarnek to dobrze znany każdemu Polakowi minister edukacji i nauki. Z wykształcenia prawnik. 44-latek chętnie wypowiada się na różne tematy. Jednak kiedy padło pytanie odnośnie seksownego zdjęcia żony kolegi z rządu, nie był już tak rozmowny.

Sponsorowane
Instagram

Marianna Schreiber w programie Top Model

Mowa o zdjęciu Marianny Schreiber, która jest żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości. Kobieta zyskała rozgłos dzięki udziałowi w Top Model. Kobieta pojawiła się na castingu do 10 edycji programu, emitowanego na TVN. Wyznała, że przyszła tam w tajemnicy przed mężem.

Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną

Sponsorowane

Instagram

28-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno pojawiło się na Instagramie całkowicie nagie zdjęcie modelki.

Największym marzeniem młodej kobiety jest praca w modelingu. Udział w show TVN może być dla niej przepustką do wielkiej kariery. Czekamy na ciąg dalszy programu, w którym dowiemy się, czy faktycznie ma szanse na wygraną.

Instagram

Czarnek komentuje zdjęcie Schreiber

Marianna publikuje sporo zdjęć z życia prywatnego na kanałach social media. Internauci chętnie je komentują. Zdarzają się zarówno pozytywne opinie, jak i negatywne. Opory przed wyrażeniem swojego zdania ma jednak Przemysław Czarnek.

Twitter

To jest żona ministra Schreibera, a nie moja. Pan minister Schreiber nie interesuje się moją żoną, a ja nie interesuję się jego żoną. Nie mam pojęcia, czy mu to zaszkodzi czy pomoże w polityce – powiedział serwisowi Fakt minister edukacji i nauki

Sponsorowane

Czarnek o LGBT

W ostatnim czasie słowa Czarnaka na temat społeczności LGBT postanowiła skomentować sama Marianna Schreiber. Minister edukacji powiedział “Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym”.

Uważam, że bycie normalnym to życie w zgodzie ze sobą i innymi. Kiedy dziecko szuka swojej seksualności, to chciałabym, żeby rodzice nie wykluczali swojego dziecka, żeby je kochali i wspierali – wyznała 28-latka dla Super Expressu

Instagram

Marianna Schreiber z wykształcenia jest magistrem pedagogiki. Planuje kontynuować edukację i zrobić doktorat, a także zostać nauczycielką-terapeutką. Na drugim miejscu stawia swoją pasję, którą jest modeling.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Śmierć Bartka z Lublina po interwencji policji. Ujawniono nagrania z karetki

   Nie żyje znana polska aktorka. Grała w bardzo wielu serialach