w

Dramatyczne nagranie! 30-latka wypadła z okna wieżowca na 10. piętrze w Szczecinie

Do mediów trafiło wstrząsające nagranie. Przedstawia ono młodą kobietę, która zwisa z okna wieżowca na 10. piętrze i ze wszystkich sił stara się podciągnąć, by ponownie znaleźć się w mieszkaniu. Wideo zarejestrowane zostało na jednym z osiedli w Szczecinie. Niestety, ale koniec filmiku jest tragiczny, bowiem kobieta spada i ląduje na dachu klatki wejściowej.

Sponsorowane

Co się stało? Czemu kobieta zwisała z okna?

W sprawie pojawiło się wiele pytań. Zacznijmy jednak od początku. Do zdarzenia doszło 31 października, około godziny 14:00, na osiedlu przy ul. Wilczej. Sytuację nakręcił telefonem komórkowym jeden ze świadków. Widać, jak kobieta zwisa z okna wieżowca na 10. piętrze.

Kobieta na początku walczyła, by z powrotem znaleźć się w budynku. W tle nagrania słychać nawet, jak wzywa pomoc. Wciągnąć ją do środka starały się osoby mieszkające w bloku, ale bezskutecznie. Na koniec kobieta nie mając już sił puszcza się i spada na daszek klatki schodowej. Niestety, poniosła śmierć na miejscu.

WikiMedia
Sponsorowane

Policja póki co odmawia komentarza w tej szokującej sprawie. Dziennikarzom serwisu Fakt udało się ustalić, że kobieta sama usiadła na parapecie okna. Nie wiadomo, czy chciała wyskoczyć z budynku czy też nie. Jednak oglądając wideo jasne jest, że gdy doszło co do czego, desperacko walczyła o życie. Nie udało się jej jednak wspiąć z powrotem.

Niezależnie co się stanie pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam

Jeśli masz myśli samobójcze pamiętaj, że nie jesteś sam. Mimo że w danej chwili może wydawać się Tobie, że nie masz innego wyjścia, wcale tak nie jest. Zgłoś się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej, który znajduje się w każdym większym mieście. Otrzymasz na miejscu nie tylko pomoc psychologiczną, ale także prawną i materialną. Część Ośrodków czynna jest całą dobę. Pomoc jest bezpłatna, nie musisz nawet posiadać ubezpieczenia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

4 komentarzy

  1. Widziałam film. Coś okropnego. Na samiusieńkim początku widziałam, że sama weszła na ramę okna i chyba się zsunęła. Dziwię się, że te dwie osoby jej nie wciągnęły…. nie uważacie? Jedna za jedną rękę, druga za drugą i ciągnąć z całej siły zapierając się o ścianę nogami… eh. Można teraz gdybać. Ogólnie- współczuję kobiecie i rodzinie. Tragiczna śmierć 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Julia Wieniawa o molestowaniu w programie Wojewódzkiego. Co za szczere wyznanie

    Tego dnia ma spaść pierwszy śnieg w Polsce. Mowa jeszcze o listopadzie!