w

Na progu leżała zakrwawiona 69-latka. Na niej siedziała Patrycja z nożem z ręku

Nic nie zapowiadało tragedii, jaka rozegrała się w piątkowe popołudnie w miejscowości Wiśniowa, w województwie małopolskim.

Sponsorowane

Kłótnia zakończona śmiercią

Był początek weekendu, kiedy mieszkańcy wsi usłyszeli przeraźliwe krzyki pani Władysławy. Kiedy wbiegli do domu, zobaczyli starszą kobietę leżącą w kałuży krwi. Sprawczynią tragedii okazała się 14-letnia Patrycja – wnuczka poszkodowanej. Wraz z bratem i rodzicami, mieszkała ze swoją babcią w jednym domu. Feralnego dnia były w mieszkaniu same. Doszło do kłótni, po której wnuczka zaatakowała babcie nożem. Kiedy przyjechało pogotowie – starsza kobieta już nie żyła.

To była cicha i spokojna rodzina

Do dziś mieszkańcy nie mogą zrozumieć, czemu doszło do tragedii. Rodzina cieszyła się wśród sąsiadów dobrą opinią. Wnuczka zamordowanej – Patrycja, nie sprawiała nigdy kłopotów.

Sponsorowane

Zawsze grzeczna, uśmiechnięta, wszystkim sąsiadom mówiła dzień dobry. Dobrze się uczyła, a w tym roku zaczęła naukę w klasie pożarniczej w szkole średniej w Dobczycach – opowiadają zszokowani mieszkańcy.

Po zamordowaniu swojej babci 14-latka próbowała popełnić samobójstwo. Okaleczyła się tym samym nożem, którym ugodziła najbliższą jej osobę. Rany jednak nie okazały się śmiertelne. W związku z tym nastolatka została przebadana psychiatrycznie. Teraz czeka ją sąd rodzinny. Do czasu rozprawy przebywać będzie w izbie dziecka.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   W zaledwie 10 min wypił 1,5 litra napoju gazowanego. Umierał w boleściach

   Chciała nakarmić 2-miesięczne niemowlę. Kiedy się obudziła, było już martwe