w

Najechała na studzienkę, a auto wystrzeliło w powietrze! Szokujące nagranie

Na ulicach jednego z polskich miast doszło do niecodziennego zdarzenia. Samochód osobowy najechał na studzienkę kanalizacyjną, a wtedy jego tył dosłownie wystrzelił w powietrze! Całość udało się uwiecznić na nagraniu. Dodamy tylko, że sytuacja wydarzyła się w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim, w czasie trwania burzy. W samochodzie znajdowała się kierująca nim kobieta i jej dziecko.

Sponsorowane

Pogoda w Polsce, lato 2022

W ostatnim czasie przez Polskę przechodzi fala upałów. A w momencie kiedy pojawia się lato, pojawiają się również burze. Gwałtowny front burzowy przeszedł na północy kraju. Ulewy były na tyle silne, że wywołały niemałe szkody w części miast. Okazuje się, że również infrastruktura nie do końca radzi sobie z nadmiarem wody.

Auto wystrzeliło w powietrze

Do zdarzenia doszło w Świdwinie. Jedna z użytkowniczek TikToka widziała to na własne oczy. Bowiem nagrywała akurat z okna mieszkania zalane ulice. Wtedy spostrzegła, że dzieje się coś dziwnego. Otóż jeden z samochodów osobowych, który najechał na studzienkę kanalizacyjną, nagle “podskoczył” do góry. Okazuje się, że studzienka wystrzeliła. Po chwili samochód zatrzymał się i włączył światła awaryjne.

Sponsorowane
@justynawypych147

#ulewa

♬ dźwięk oryginalny - justa88

Nagranie zyskało ogromną popularność. Do tej pory obejrzano je 3,5 miliona razy. Ludzie żywo je komentują. Całe szczęście, że ani kobiecie prowadzącej pojazd, ani dziecku, które również znajdowało się w samochodzie nic się nie stało. Na przyszłość uważajcie na studzienki kanalizacyjne w czasie ulewnych deszczy.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   3-latek nie zważał na głośne krzyki i wpadł do rzeki. Dramatyczna akcja ratunkowa

   Zostawił w nagrzanym aucie 3-letniego synka. Dramatyczna relacja ojca dziecka