w

Kolejna niespodziewana śmierć w czasie Mundialu w Katarze. Nie żyją dwie znane osoby

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze wciąż trwają. Kilka dni temu zmarł jeden z najsłynniejszych piłkarskich dziennikarzy z USA, Grant Wahl. Niestety, mamy kolejną przykrą wiadomość. Doszło do kolejnej tragedii wśród przedstawicieli mediów. Khalid al-Misslam zmarł podczas pracy przy mundialu.

Sponsorowane

Grant Wahl był amerykańskim dziennikarzem sportowym. 48-letni mężczyzna zmarł w nocy z piątku na sobotę. W trakcie emocjonującej dogrywki pomiędzy Argentyną a Holandią zasłabł. Zaledwie kilka dni wcześniej napisał w mediach społecznościowych, że bada się regularnie i z całą pewnością nie ma Covid. Jednak udał się do kliniki medycznej w głównym centrum medialnym i usłyszał od medyków, że prawdopodobnie cierpi na zapalenie oskrzeli. Na ten moment nieznane są szczegóły czy bezpośrednia przyczyna śmierci Granta.

Twitter

Oficjalne pożegnanie

Amerykański związek przesyła szczere kondolencje żonie Granta, całej jego rodzinie, przyjaciołom i kolegom po fachu. Jesteśmy również wdzięczni za ogromne poświęcenie i wpływ na nasz sport w Stanach Zjednoczonych. Jego artykuły i historię będą w nas wiecznie żywe – napisano w oświadczeniu U.S. Soccer – amerykańskiego związku piłki nożnej.

Sponsorowane

Media obiegła informacja o kolejnej śmierci w czasie mundialu w Katarze. Mianowicie odszedł również Khalid al-Misslam. Na mistrzostwach pracował jako fotoreporter i pochodził z Kataru. Zawodowo związany był z telewizją Al Kass. “Wierzymy w miłosierdzie Allaha. Przesyłamy najgłębsze kondolencje rodzinie zmarłego. Wszyscy należymy do Allaha i wszyscy do niego wrócimy” – napisała stacja w krótkim komunikacie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zabójca żony z Żabki w Sochaczewie nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

    Lewandowska wysłała prezent dla żony Ronaldo. Modelka natychmiast zareagowała