w

Choinka zmieniła ich życie w piekło. Nie żyje ojciec i dwójka najmłodszych synów

Boże Narodzenie to okres szczęścia i radości. Dla tej amerykańskiej rodziny okazał się jednak tragiczny. W pożarze, który wybuchł w domu zginął ojciec oraz dwójka dzieci. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że źródłem ognia była choinka, a w zasadzie to wadliwe lampki świąteczne wiszące na drzewku. To od nich zajęła się choinka, a później reszta domu.

Sponsorowane
YouTube

To w bożonarodzeniowy poranek doszło do wybuchu pożaru w Pensylwanii

W wyniku pożaru zginęło troje członków rodziny. Przyglądamy się choince, która mogła zapalić się z powodu wadliwych lampek choinkowych, które były na niej zawieszone – poinformował szef policji miasta Quakertown Scott McElree.

YouTube

Sponsorowane

Strażakom nie udało się dotrzeć na czas. Gdy przybyli na miejsce zastali przerażoną matkę, Kristin i najstarszego syna, Bradego. Natychmiast przewieziono ich do szpitala. To oni jako jedyni ocaleli, dzięki temu, że na czas wyczołgali się z płonącego domu. Mąż kobiety, 40-letni Eric King nie miał tyle szczęścia. Zginął w płomieniach wraz z 11-letnim Liamem oraz 8-letnim Patrickiem, a także dwoma psami.

Pożar wybuchł w nocy

Pożar zaczął szaleć o godzinie 1:30 w nocy z piątku na sobotę. Płomienie w zastraszająco szybkim czasie zajmowały kolejne elementy budynku. Strażacy, gdy tylko dotarli na miejsce rozpoczęli nierówną walkę z ogniem. Tylko na moment udało im się wejść do środka. Niestety, ale buchające płomienie nie pozwoliły wejść w głąb domu i szukać uwięzionych w nim ludzi. W czasie akcji ugaszania pożaru kilkukrotnie podejmowali próbę ratowania rodziny. Nie udało im się jednak dotrzeć na czas…

YouTube

Nie widziałem nikogo więc myślałem, że wszystkich udało się wydostać. Ze smutkiem stwierdziłem, że jednak nie wszyscy zostali uratowani – powiedział jeden z sąsiadów dotkniętej tą straszną tragedią rodziny, który chodzi z najstarszym synem do szkoły.

Pożar był do tego stopnia poważny, że zajął kolejny dom, który także spłonął. Całe szczęście w tym przypadku czteroosobowa rodzina, która w nim mieszkała zdążyła uciec.

YouTube

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Wyszła za mąż za milionera bo liczyła na spadek. Po śmierci męża czekała ją niespodzianka

    Ujawniono liczbę niepożądanych odczynów po szczepieniu na COVID. Oto cała prawda