w

Kobieta myła prezerwatywy i sprzedawała jako nowe. Przechwycono 360 kg “gumek”

Słyszeliśmy już o przeróżnych pomysłach na biznes. Niektóre szybko przynoszą fortunę a inne doprowadzają do bankructwa. Są jednak takie, które nigdy nie powinny być realizowane…

Sponsorowane

Właśnie na taki pomysł wpadła 32-letnia Pham Thi Thanh Ngoc pochodząca z prowincji Binh Duong (Wietnam). Zgodnie z doniesieniami Vietnam Insider kobieta myła zużyte prezerwatywy, suszyła je i sprzedawała jako nowe. Można powiedzieć, że zajmowała się recyklingiem prezerwatyw jednak takie działanie według amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom nie powinno mieć miejsca. Powtórne korzystnie z tej samej prezerwatywy może prowadzić do wielu infekcji i chorób wenerycznych.

Gdy działalność 32-latki została namierzona, policja zrobiła nalot na jej “zakład”, uziemiła produkcję i przechwyciła ogromne ilości zużytych kondomów przeznaczonych do recyklingu. Szacuje się, że do tej pory na rynek wprowadzono z tego zakładu ponad 320 tysięcy używanych prezerwatyw, które sprzedawano w lokalnych hotelach i na straganach.

“Recykling” zużytych kondomów miał miejsce w wynajętym lokalu, gdzie prezerwatywy były myte i suszone na podłużnym drewnianym trzonku, z którego były zwijane i pakowane jako nowe. Wszystko odbywało się w skrajnie niehigienicznych warunkach.

Sponsorowane

Źródło zużytych prezerwatyw nie jest znane.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

39 komentarze