w

Córka Wiśniewskiego i Mandaryny przeszła metamorfozę. Fabienne jest blondynką!

Fabienne Marta Wiśniewska to córka znanego piosenkarza Michała Wiśniewskiego i Marty “Mandaryny” Wiśniewskiej. Ma już 19 lat i zdecydowała się na sporą metamorfozę – może nie tak spektakularną, do jakich przyzwyczaił nas jej sławny tata, ale i tak odważną. Dziewczyna odwiedziła wraz z mamą popularnego fryzjera gwiazd, Kajetana Górę i przefarbowała się na blond!

Sponsorowane
Instagram

Zmiana fryzury

Fabienne Marta Wiśniewska urodziła się 21 sierpnia 2003 roku. Jest już więc pełnoletnia i coraz chętniej eksperymentuje ze swoim wyglądem. Ostatnio postanowiła radykalnie go zmienić. Fani zdążyli się już przyzwyczaić, że ma ciemne włosy. Fabienne podjęła jednak decyzję, że przefarbuje się na blond. Był to strzał w dziesiątkę! Wybrała się z mamą do Kajetana Góry, popularnego fryzjera gwiazd, który najpierw rozjaśnił jej włosy, a następnie nadał im świetlistego koloru. Ładnie też podciął i wymodelował włosy, nadając fryzurze elegancki kształt. Efekt jest zachwycający!

Instagram

Sponsorowane

Dumni rodzice

Jedyne słuszne miejsce. Moja piękna córka od dziś jest blondynką. I wiadomo czyja to sprawka – oznajmiła na Instagramie Mandaryna.

Instagram

Opublikowała też fotografie Fabienne po metamorfozie – w nowej fryzurze i z fryzjerem Kajetanem Górą u boku. Widać, że była żona Michała Wiśniewskiego nie szczędzi córce pochwał. Podobnie zresztą jak sam piosenkarz, który docenia jej talenty i zainteresowania.

Instagram

Moja najstarsza, upragniona córeczka z klasą, wyjątkowym wdziękiem i poświęceniem, ciężko pracuje, aby po maturze kontynuować swoją pasję na Akademii Sztuk Pięknych. Kolejny dowód na to, że mimo przeciwności losu rodzicom udało się wypuścić kolejne dziecko z rodzinnego gniazda – napisał na Instagramie.

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Niepokojące wiadomości z Wuhan. “Odkryliśmy nowego koronawirusa!”

   Rada Ministrów podjęła decyzję. Wiadomo, jakie obostrzenie obowiązują od 1 lutego