w , ,

Chuck Norris nagrał specjalne wideo dla Jurka Owsiaka. Jest zachwycony WOŚP

Na profilu fundacji braci Collins pojawił się krótki filmik, w którym Chuck Norris podziwia to co przez 29 lat robi Jurek Owsiak. Aktor nie kryje podziwu dla całej ekipy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie.

– piszą bracia Collins w opisie do nagrania z 80-letnim aktorem

Chuck Norris w swojej wypowiedzi nie krył podziwu i nie szczędził ciepłych słów dla całej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego!

– mówi Chuck Norris.
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

A kiedy finał?

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Celem tegorocznej zbiórki jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Niestety z powodu obostrzeń i panującej pandemii COVID-19 zbiórka odbywać się będzie online przez serwis siepomaga.pl.

Nie braknie też koncertów, które stały się nieodłącznym elementem WOŚP. Te odbędą się w studio przygotowanym specjalnie na tą okazję. Wezmą tam udział m.in. Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Ania Rusowicz oraz Voo Voo.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Łyżwiarz ratuje trzy jelenie, które utknęły na zamarzniętym jeziorze

20+ kobiet, które przestały farbować włosy. Stały się siwe i… piękniejsze!