w , ,

Chuck Norris nagrał specjalne wideo dla Jurka Owsiaka. Jest zachwycony WOŚP

Na profilu fundacji braci Collins pojawił się krótki filmik, w którym Chuck Norris podziwia to co przez 29 lat robi Jurek Owsiak. Aktor nie kryje podziwu dla całej ekipy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sponsorowane

Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie.

– piszą bracia Collins w opisie do nagrania z 80-letnim aktorem

Chuck Norris w swojej wypowiedzi nie krył podziwu i nie szczędził ciepłych słów dla całej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego!

– mówi Chuck Norris.

A kiedy finał?

Sponsorowane

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Celem tegorocznej zbiórki jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Niestety z powodu obostrzeń i panującej pandemii COVID-19 zbiórka odbywać się będzie online przez serwis siepomaga.pl.

Nie braknie też koncertów, które stały się nieodłącznym elementem WOŚP. Te odbędą się w studio przygotowanym specjalnie na tą okazję. Wezmą tam udział m.in. Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Ania Rusowicz oraz Voo Voo.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Łyżwiarz ratuje trzy jelenie, które utknęły na zamarzniętym jeziorze

   20+ kobiet, które przestały farbować włosy. Stały się siwe i… piękniejsze!