w

Walduś z “Kiepskich” błaga fanów o pomoc finansową. Zamieścił poruszający apel

Bartosz Żukowski, większość Polaków kojarzy go zapewne bardziej jako Waldusia, z popularnego serialu “Świat według Kiepskich”. Produkcja przez 23 lata dostarczała widzom śmiechu i rozrywki. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 1999 roku. Jednak okazuje się, że prywatne życie aktora, wcale nie jest usłane różami. Rozwód ciągnął się za Żukowskim przez ostatnie lata. Tym razem aktor postanowił podzielić się czymś jeszcze. Co więcej, zaapelował również o pomoc.

Sponsorowane

Życie rodzinne Bartosza Żukowskiego

47-latek był mężem Ewy Coll. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i doszło do rozwodu. Para doczekała się córeczki, Poli. Była żona zarzuca mu, że nie płaci alimentów. “To wierutne kłamstwo. Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty. W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie” — mówił Żukowski w rozmowie z Faktem.

Bartosz Żukowski prosi o pomoc

Mimo że sam w ostatnim czasie boryka się z wieloma problemami, nie pozostaje obojętny na pomoc innym. Ostatnio z ogromnym poruszeniem opisał akcję, w której sam brał udział. Chodzi o likwidację hodowli kilkudziesięciu psów rasy nowofundland, który przyszło żyć i umierać w okropnych warunkach. Żukowski zaapelował do swoich fanów, o pomoc pieniężną. Fundusze potrzebne są, aby opłacić lekarzy i behawiorystów. Tylko tak czworonogi będą mogły znaleźć nowy, kochający dom.

Sponsorowane

Znajomi i nieznajomi, uczestniczyłem w tej interwencji i wiozę teraz te psiaki do Warszawy. Wszystkie wymagają ogromnego nakładu pracy i środków. Od żywności i spokojnego, bezpiecznego schronienia począwszy, poprzez szeroką diagnostykę, leczenie farmakologiczne, operacyjne i specjalne zalecenia dotyczące odżywiania, kąpiele i golenie, aż po przygotowanie ich do kontaktu z człowiekiem i znalezienie odpowiedzialnych opiekunów. Wszystko to generować będzie ogromne koszty i każde wsparcie jest potrzebne. Liczę na wasze wrażliwe umysły i w ich imieniu proszę o wpłaty.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

254 komentarzy

  1. Ryzykuje nie płacąc alimentów. To że dziecku kupuje sądu w ogule nie obchodzi. Sam się przekonałem płacąc zaległe alimenty . Jak paniusi odwali na łeb i go pozwie to dopiero będzie becoł

  2. Wkurwia mnie aktor osoba znana prosi o pieniadze na psy ,ja rozumie pies tez musi zyc .Ale umowmy sie nie ma w jego srodowisku ludzi ktorzy nie moga ogarnac pare psow .Dzieci po wioskach w polsce nie maja godnego mieszkanie nie wspomne o jedzeniu .My jako kraj pomagamy obcym a nasze wlasne polskie dzieci nie maja normalnego sniadania.Haloo ludzie obudzcie sie.

  3. I 90% chce zabłysnąć a nawet nie potrafią przeczytać artykułu. On nie chce pieniędzy dla siebie ‼️‼️‼️więc zanim ktoś znowu napisze że ma iść do roboty polecam przeczytać artykuł to nie boli. Pozdrawiam

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Tak wyglądały ostatnie chwile życia Mateusza Murańskiego. Widziała go sąsiadka

    Wychowawczyni wspomina Mateusza Murańskiego. Śledziła jego losy aż do końca