w

Żona ministra ujawnia kolejny sekret ze swojego życia. Znów się obnażyła

Marianna Schreiber z miejsca zdobyła popularność, gdy pojawiła się w nowym sezonie programu “Top Model”. Żona ministra z PiS, Łukasza Schreibera, wyznała wówczas, że zgłoszenie do programu wysłała bez wiedzy męża. Przeszła dalej, a w mediach od razu zrobiło się o niej głośno. Zdążyła się już wypowiedzieć krytycznie o edukacji seksualnej w Polsce i opublikować swoje nagie zdjęcie na Instagramie. W najnowszym wpisie podzieliła się też z fanami pewnym sekretem.

Sponsorowane
Instagram

Dolegliwości dermatologiczne

Marianna Schreiber zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojego ciała. Okazuje się, że dawniej miała problemy z zębami i nadal bywa u ortodonty. Zmaga się też z dolegliwościami skórnymi. Posiada suchą skórę, ponieważ pragnie wyleczyć na dobre problemy skórne. Jak sama przyznaje, nie posiada więc idealnej skóry i ciała.

Instagram

Sponsorowane

Jednak moje ciało to ja… utożsamiam się z nim i je akceptuje – napisała żona ministra

Instagram

Trudna droga do samoakceptacji

Akceptacja nie przyszła łatwo. Marianna Schreiber przyznaje, że była to trudna droga i że musiała włożyć wiele wysiłku w pracę nad postrzeganiem własnej osoby. Dawniej negatywnie reagowała na wszelkie nieprzychylne uwagi, płynące pod jej adresem. Opuszczała głowę, płakała, myślała o sobie źle. Nauczyła się jednak jak sobie z nimi radzić, co dało jej siłę. Stała się odporniejsza psychicznie, silniejsza, a cechy te ułatwiają jej życie w społeczeństwie i bycie po prostu sobą. Wyznała też, że sukcesem jest dla niej wolna dusza i zaapelowała, by trzymać za nią kciuki, podobnie jak ona będzie je trzymała za innych. “Razem zrobimy wiele dobrego” – oświadczyła na koniec.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Pierwszy raz zgwałcił i zabił mając 14 lat. Gdy wyszedł na wolność doszło do tragedii

   Jaka będzie tegoroczna zima? Zjawisko “La Nina” sporo namiesza w pogodzie!