w

“Pożyczyłem Annie 2,5 mln euro. Nie oddała”. Robert ma ponoć większy dług!

Nie gaśnie spór pomiędzy Robertem i Anną Lewandowską a byłym agentem piłkarza – Cezarym Kucharskim. Ten ostatni ujawnił niedawno w mediach, że Anna pożyczyła od niego 2,5 miliona euro, których do dziś nie zwróciła.

Sponsorowane

Chodzi o 39 milionów złotych!

W wywiadzie dla węgierskich mediów Kucharski ujawnił, że łącznie domaga się od małżeństwa Lewandowskich zwrotu aż 39 milionów euro. Na tę sumę ma się składać suma 7,5 miliona euro, które według Kucharskiego najlepszy polski piłkarz jest winny firmie RL Management. Cezary Kucharski ujawnił też, że prywatnie pożyczył żonie piłkarza 2,5 miliona euro. Lewandowscy mieli też z zaległych pieniędzy, finansować luksusowe wakacje.

On jest mi winny miliony euro. Pozew jest w toku, mam nadzieję, że wygram. Muszę wygrać, bo fakty są jasne. Przez lata wypompował miliony euro z naszego wspólnego przedsiębiorstwa, aby sfinansować swoje luksusowe wakacje z żoną Anną.

Pożyczyłem Annie (Lewandowskiej – przyp. red.) 2,5 miliona euro, których do tej pory nie spłaciła – dodaje były agent piłkarza.

Instagram
Sponsorowane

Lewandowscy odrzucają oskarżenia

Korzenie konfliktu sięgają 2018 roku. Wcześniej Robert Lewandowski i Cezary Kucharski byli na przyjacielskiej stopie. To Kucharski stał za jego transferami z Lecha Poznań do Borussii Dortmund, a następnie do Bayern Monachium. Konflikt między nimi miał tło finansowe. Małżeństwo Lewandowskich odrzuca stanowczo zarzuty Kucharskiego.

Instagram

Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie, co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd – odpowiada rzeczniczka małżeństwa Lewandowskich.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Była partnerka, Julia Oleś, pożegnała Kamila Durczoka. “Tak, jak prosiłeś”

   Pożegnanie Kamila Durczoka w TVP i TVN. Różnica w wyemitowanym materiale ogromna