w

Klaudia Halejcio kupiła willę za 9 mln zł. Wyznała, skąd wzięła pieniądze

Klaudia Halejcio mieszka w prawdziwym domu marzeń! Jej willa posiada prywatny basen, staw i wnętrza urządzone z ogromnym smakiem. Posiadłość położona jest na 1,5-hektarowej działce. Aktorka znana między innymi z serialu “Złotopolscy” czy “Pierwsza miłość” twierdzi, że na luksusową posesję pracowała od dziecka. Sprzedała też własne mieszkanie i przeznaczyła na zakup swoje oszczędności.

Sponsorowane

Razem z moim partnerem żeśmy się wspólnie złożyli na ten dom. Zawsze te artykuły o tym domu, jak to jestem rozpieszczona, mnie bolą – wyjaśniła w rozmowie z “Żurnalistą”

Willa, w której Halejcio mieszka z partnerem i dzieckiem jest ponoć warta aż 9 milionów złotych!

Bajkowa posiadłość

Niewiele osób może sobie pozwolić na zakup posiadłości wartej 9 milionów. Klaudia Halejcio jest jednak w gronie szczęściarzy, którzy nie tylko mogli swobodnie o takim domu marzyć, ale także zrealizowali to marzenie. W 2019 roku aktorka zrobiła sobie przerwę od pracy i dopiero w 2021 roku wróciła na plan – dzięki temu wkrótce będzie można zobaczyć ją w 3 produkcjach. Niewiele osób wie, że kobieta gra od 4 roku życia. Świat show biznesu nie ma więc dla niej tajemnic.

Sponsorowane

Mimo to wiele osób zastanawia się skąd aktorka miała pieniądze na kupno tak luksusowej posiadłości. Willa jest bowiem ogromna i urządzona z dużym smakiem. Jasna kolorystyka, marmurowe posadzki, białe meble, dębowe deski na ścianach, szklane elementy, złote dodatki – całość prezentuje się niezwykle gustownie. Wnętrza są przestronne, nowoczesne i przytulne zarazem.

Willa kosztowała fortunę

Klaudię Halejcio denerwują posądzenia o bycie rozpieszczoną lub o to, że to jej partner sfinansował zakup nieruchomości. W rozmowie z “Żurnalistą” wyznała, że dom został kupiony wspólnie. Aktorka sprzedała w tym celu swoje mieszkanie i sięgnęła po oszczędności.

Sprzedałam mieszkanie, wzięłam oszczędności z dzieciństwa i mówię: ‘Dobra, dla mnie najważniejsze jest to, żebym ja była częścią tego domu, nikt nigdy stamtąd mnie nie wysiedli’. Nikt mi nigdy niczego w życiu nie dał i tak jest do tej pory – powiedziała

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

18 komentarze