w

Anna Mucha opala się topless na pomoście. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Anna Mucha spędzała ostatnie dni na Mazurach. A skąd o tym wiemy? Otóż 42-letnia aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, i to nie byle jakimi 😉 Mianowicie pozuje na nich na mazurskim pomoście topless. Fani nie szczędzą miłych komentarzy.

Sponsorowane
Instagram

Anna Mucha, kim jest?

Ania zadebiutowała na dużym ekranie już jako 9-latka. Grała wówczas rolę Sabinki w filmie Wajdy “Korczak”. Później pojawiła się w filmie Stevena Spielberga “Lista Schindlera”. To nie koniec aktorskiej przygody. Bowiem Ania znana jest szerokiemu gronu Polaków z serialu “M jak miłość”, w którym gra Magdę Budzyńską.

Instagram

Sponsorowane

Głośno było też o jej związku z Kubą Wojewódzkim, w latach 2003-2007. Jednak to ze związku z Marcelem Sorą ma dwójkę dzieci: Stefanie i Teodora.

Anna Mucha topless

Trudno nie zgodzić się ze zdaniem, że 42-latka jest jedną z najseksowniejszych gwiazd w polskim show biznesie. Wraz z wiekiem staje się coraz atrakcyjniejsza. Zdaje się, że Ania jest tego świadoma. Świadoma jest też swoich walorów. Nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Niejednokrotnie w portalach społecznościowych aktorki pojawiły się jej zdjęcia topless. Jednak nigdy nie pokazała zbyt wiele. Zawsze stara się uchylić zaledwie rąbka tajemnicy.

Instagram

Ostatnia fotografia przedstawia Anię, która wypoczywa nad jeziorem, na pomoście, na Mazurach. Na sobie ma jedynie kapelusz i majtki od bikini. Widać, że w towarzystwie osoby, z którą przebywa czuje się niezwykle swobodnie.

Instagram

Fani nie szczędzili słów zachwytu nad zdjęciami 43-latki:

Urocza jak zwykle miłego opalania niech słoneczko grzeje i opala na brąz 👙☀️🏖🌴

Muszka petarda jak zawsze 😍😍😍

Boska🔥❤️

Faceci też lubią brąz 😍

Piękna ta pani Ania❤️

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Co widzisz na obrazku? Pierwsza zauważona rzecz zdradzi, co uważasz za najważniejsze

   Policja szuka Jessiki od roku. Nie daj się zwieść jej urokowi! Grozi jej 10 lat!