w

Jola Rutowicz zmieniła się nie do poznania! Czarne włosy zamieniła na blond

Facebook

Jola Rutowicz to jedna z bardziej charakterystycznych i kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Zwyciężczyni czwartej edycji „Big Brothera” została zapamiętana z powodu nietypowych zachowań, lateksu, cekinów, a przede wszystkim pluszowego jednorożca, który towarzyszył jej dosłownie wszędzie.

Sponsorowane
Facebook

Miliony polaków uwielbiały kontrowersyjne i nieszablonowe zachowania Joli Rutowicz. Charakterystyczny śmiech, brak fałszywej skromności, szczerość i otwartość – były znakiem rozpoznawczym zwyciężczyni najpopularniejszego show w Polsce. Po zakończeniu programu Jola robiła jeszcze przez pewien czas karierę w show-biznesie, aby niespodziewanie zniknąć z ekranów telewizorów i czołówek gazet.

Facebook

Facebook
Sponsorowane

Po wielu latach dziennikarze odnaleźli Jole Rutowicz w USA, gdzie mieszka i pracuje jako fotomodelka. Największym zaskoczeniem jest nowy image gwiazdy. Zniknęły wszechobecne cekiny, lateksowe ubrania i pluszowe zabawki. Laureatka „Big Brothera” wygląda dziś zupełnie inaczej. Elegancko i kobieco.

Facebook

Zachowując idealną figurę, zmieniła styl ubierania się i kolor włosów. Pretekstem do ukazania metamorfozy Joli Rutowicz była jej wizyta w Polsce. Wraz z tajemniczym ukochanym pojawiła się na weselu przyjaciółki. Ubrana elegancko w klasyczną „małą czarną” – w niczym nie przypominała dawnej Joli Rutowicz.

Facebook
Facebook

Mój narzeczony jest biznesmenem, nie showmanem. Mogę tylko zdradzić, że jest najseksowniejszy na świecie! Jest w moim wieku. Nigdy nie mogłabym być z dużo starszym ode mnie mężczyzną, jest to niesmaczne. A ja lubię tylko smacznych mężczyzn – podsumowała Jola

Facebook

Facebook

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!
 • Źródła:
 • https://www.o2.pl/plotki/jola-rutowicz-po-metamorfozie-wyglada-zupelnie-inaczej-niz-kiedys-6583981837990624a
 • www.plotek.pl
 • Miniatura:
 • Facebook

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Chciała nakarmić 2-miesięczne niemowlę. Kiedy się obudziła, było już martwe

   Zostawili dzieci same na cały dzień. Wieczorem dokonali wstrząsającego odkrycia