w

Zostawił żonę dla prostytutki. Gdy zobaczył, jak się zmieniła poszło mu w pięty

Pxfuel

Związki – jedne są w stanie przetrwać całe życie, inne niestety nie. Nie ma złotej zasady. Ale kiedy przed ołtarzem dwójka ludzi obiecuje sobie miłość do grobowej deski, nic poza śmiercią nie powinno jej zniszczyć. Jednak jak to w życiu, bywa z tym różnie.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Połączyła ich zgubiona rzecz

Monika i Michał poznali się przez zupełny przypadek. Kobieta będąc w markecie na zakupach zgubiła swój dowód osobisty. Natrafił na niego Michał. 30-latek postanowił bezzwłocznie oddać zgubę. Poszedł pod adres widniejący na dokumencie. Drzwi otworzyła mu atrakcyjna brunetka – dziewczyna ze zdjęcia. 26-latka z wdzięcznością zaprosiła swojego wybawcę na kawę. Bardzo miło im się rozmawiało. Wymienili się numerami i na tym jednym spotkaniu się nie skończyło.

Zaczęli widywać się regularnie. Po upływie kilku miesięcy zdecydowali, że łączy ich coś więcej niż sama przyjaźń. Najpierw związek, po niedługim czasie oświadczyny, aż w końcu doszło do ślubu. Oboje wydawali się naprawdę zakochani. Po pracy każdą chwilę spędzali razem. Znajomi śmiali się nawet, że są jak papużki nierozłączki.

Pxfuel
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Byli małżeństwem od 3 lat

W pierwszym roku małżeństwa zaczęły pojawiać się pierwsze zgrzyty. Michał zaczął stronić od pożycia małżeńskiego. Monika na początku nie przejmowała się tym. Doskonale wiedziała, że są razem już od jakiegoś czasu i pierwsza fascynacja i pożądanie drugą osobą trochę zelżyło. Ale zaczęły też pojawiać się kłótnie i to częste kłótnie. Bywały dni, że mąż nie odzywał się do żony przez kilka dni…

Monika zaproponowała, aby wybrali się do terapeuty i postarali zawalczyć o swój związek. Michał nie wyraził zgody. Tak minął kolejny rok ich związku. W następnym było tylko gorzej. Mąż coraz rzadziej spał w mieszkaniu. Gdy Monika pytała, gdzie był, ten odpowiadał coś pod nosem. Tak naprawdę żyli razem, a jednak osobno.

Wikimedia

Zostawił ją dla prostytutki

Po 3 latach małżeństwa Michał w końcu wyznał żonie, że nie chce tak dłużej żyć. Kobieta zaczęła dopytywać, co się stało, dlaczego ze szczęśliwej pary stali się dla siebie zupełnie obcymi ludźmi. Wtedy 34-latek wyznał całą prawdę. Monika po pierwszym roku małżeństwa nie dbała o siebie tak jak na początku. Sporo przytyła, chodziła przeważnie w dresach, tłustych włosach związanych w kok na czubku głowy i bez makijażu. Zupełnie przestała go pociągać. Michał znalazł pocieszenie i rozkosz u… prostytutki.

To miała być jednorazowa przygoda, ale poskutkowała czymś zupełnie innym. Spotykali się regularnie i nie tylko uprawiali seks. Rozmawiali, chodzili razem na imprezy, kolacje, do kina. Poczuł do niej to, co do Moniki na samym początku. Po 2 latach postanowił, że rozstanie się z żoną.

Flickr
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Spotkali się ponownie po 5 latach

Monika była załamana tym, co się stało. Postanowiła jak najszybciej odciąć się od męża. Po sformalizowaniu rozwodu udała się na terapię, która bardzo jej pomogła. Jednak nie była gotowa się z nikim związać. Minęły 2 lata zanim uporządkowała to, co działo się w jej głowie. Gdy się udało, zaczęła dbać też o swoje ciało. Treningi z trenerem personalnym, odpowiednio zbilansowana dieta, okazały się kluczem do osiągnięcia doskonałej sylwetki. Po 4 latach od rozwodu w końcu zaczęła czuć się dobrze sama ze sobą. Zaczęła też chodzić na randki. Jednak dała sobie czas na znalezienie odpowiedniego partnera. Nie chciała znów popełnić błędu.

Gdy jednego dnia czekała w kawiarni na kolegę, niespodziewanie podszedł do niej były mąż. Nie dowierzał własnym oczom, że Monika tak się zmieniła. Od razu zaczął prawić jej komplementy. Wtedy do stolika podszedł elegancji, przystojny, wysportowany mężczyzna – kolega kobiety. Michałowi zrobiło się głupio, pożegnał się i usiadł trzy stoliki dalej. Przez cały wieczór wpatrywał się w byłą żonę.

Piqusels

Kiedy Monika wróciła do domu, dostała sms. Numer wskazywał, że adresatem jest były mąż. Treść wiadomości brzmiała:

Bardzo miło było Ciebie spotkać. Od razu odżyły stare wspomnienia. Przypomniałem sobie, jak na początku było nam ze sobą dobrze. Poza tym, chciałem Ci powiedzieć, że wyglądasz zjawiskowo. Marzę o tym, żebyśmy się spotkali

Monika postanowiła nie odpisywać na wiadomość. Od razu zablokowała numer. Doskonale pamiętała, jak Michał skrzywdził ją kilka lat temu. Nie chce mieć z nim już nic wspólnego. W końcu poukładała swoje życie na nowo i to bez niego.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Piła własny mocz, by ratować dzieci. Zmarła 3 godziny przed przybyciem pomocy

      Kazał jej rozebrać się do naga. Przerażające zeznania polskiej zakonnicy