w

11 zdjęć wykonanych na chwilę przed śmiercią. Ci ludzie nie zdawali sobie sprawy

Robiąc te zdjęcia, jego uczestnicy nie byli świadomi, że skończą się one tragedią. Na fotografiach nie brakuje uśmiechów i roześmianych twarzy, Jednak to, co nastąpiło później, jest wręcz tragiczne. Jeśli jesteś osobą o słabej psychice, lepiej, jeśli odpuścisz sobie oglądanie tych zdjęć i zagłębianie się w ich historię.

Sponsorowane

#1 Bombardowanie w Omagh

Czerwony samochód, który widzisz na zdjęciu po prawej stronie, ma umieszczoną w środku bombę. W wyniku jej wybuchu zginęło 29 osób, a rannych zostało około 220. Mężczyzna, który stoi na pierwszym planie wraz z dzieckiem na baranach, przeżyli. Niestety fotograf nie miał tyle szczęścia…

#2 Wypadł z samolotu

14-letni Keith Sapsford tuż przed startem samolotu z lotniska w Sydney do Japonii, ukrył się w schowku, do którego chowa się jedno z kół samolotu. John Gilspin, amatorski fotograf, który właśnie testował nowy obiektyw aparatu, nieświadomie uchwycił, jak chłopak spada z wysokości 200 metrów.

Sponsorowane

Reddit

#3 Zestrzelony samolot

Autorem tej fotografii jest Dave Hally. Mężczyzna zrobił zdjęcie swojej żonie i 4-letniej córce w trakcie lotu na wymarzone wakacje. Znajdowali się na pokładzie MH17. Samolot został zestrzelony nad Ukrainą przez dowództwo Rosji. Zginęli wszyscy, którzy znajdowali się na pokładzie.

Reddit

#4 Czterech uzbrojonych mężczyzn

Gilles Leclerc i Marianne Labanane zdążyli zrobić sobie zdjęcie w teatrze Bataclan, w oczekiwaniu na koncert The Eagles Of Death Metal. Chwilę później wtargnęło tam czterech uzbrojonych bandytów i zaczęło strzelać do ludzi. Gilles zmarł na miejscu, ale Marianne przeżyła.

Facebook

#5 Ostatnie zdjęcie goryla

Sponsorowane

Goryl Harambe został zabity tuż po tym, jak małe dziecko wpadło do jego klatki w zoo w Cincinnati w 2016 roku.

YouTube

#6 Skok samobójczy

Ta niczego nieświadoma rodzina uchwyciła ostatnie chwile życia Ayano Tokumasu. 20-letnia studentka w czerwonej sukience przeszła przez barierkę i wskoczyła wprost do wodospadu Niagara. Zginęła na miejscu.

#7 Śmiertelna sztuczka

Na zdjęciu widzimy parkurowca, Pavela Kashina. Wykonuje właśnie sztuczkę, która finalnie zakończy się jego śmiercią. Mężczyzna próbuje zrobić Back-Flipa. Po wylądowaniu stracił równowagę i spadł z dużej wysokości na ziemię.

#8 Titanic

To jedno z ostatnich zdjęć Titanica. Zatonął 15 kwietnia 1913 roku, w wyniku zderzenia z górą lodową. Szacuje się, że na pokładzie było 2224 pasażerów i załoga – ponad 1500 osób zginęło.

#9 Wypadek księżnej Diany

Na fotografii widać tył głowy księżnej Diany, jej ochroniarza, Trevora Rees-Jones i po prawej stronie kierowcę, Henri Paul. Zdjęcie powstało w nocy 31 sierpnia 1997 roku, krótko przed śmiertelnym wypadkiem.

#10 Word Trade Center

Moira Smith, policjantka, była jednym z pierwszych świadków zamachu terrorystycznego na WTC, 11 września 2001 roku. Kobieta ewakuowała ludzi. To jej ostatnia fotografia. Tuż po jej wykonaniu pobiegła do Wieży Południowej, która zawaliła się, zabijając ją.

Sponsorowane

#11 Miało być instagramowe zdjecie

Cabo Da Roca w Portugalii to miejsce znane również jako “Koniec Europy”. Swoją nazwę zawdzięcza położeniu geograficznemu, to najbardziej wysunięty punkt na zachodzie Europy. Para ze zdjęcia liczyła na instagramową fotkę. W pewnym momencie kobieta straciła przyczepność, a mężczyzna nie mogąc jej utrzymać, puścił ją w przepaść.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane