w

11 zdjęć wykonanych na chwilę przed śmiercią. Ci ludzie nie zdawali sobie sprawy

Robiąc te zdjęcia, jego uczestnicy nie byli świadomi, że skończą się one tragedią. Na fotografiach nie brakuje uśmiechów i roześmianych twarzy, Jednak to, co nastąpiło później, jest wręcz tragiczne. Jeśli jesteś osobą o słabej psychice, lepiej, jeśli odpuścisz sobie oglądanie tych zdjęć i zagłębianie się w ich historię.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

#1 Bombardowanie w Omagh

Czerwony samochód, który widzisz na zdjęciu po prawej stronie, ma umieszczoną w środku bombę. W wyniku jej wybuchu zginęło 29 osób, a rannych zostało około 220. Mężczyzna, który stoi na pierwszym planie wraz z dzieckiem na baranach, przeżyli. Niestety fotograf nie miał tyle szczęścia…

#2 Wypadł z samolotu

14-letni Keith Sapsford tuż przed startem samolotu z lotniska w Sydney do Japonii, ukrył się w schowku, do którego chowa się jedno z kół samolotu. John Gilspin, amatorski fotograf, który właśnie testował nowy obiektyw aparatu, nieświadomie uchwycił, jak chłopak spada z wysokości 200 metrów.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Reddit

#3 Zestrzelony samolot

Autorem tej fotografii jest Dave Hally. Mężczyzna zrobił zdjęcie swojej żonie i 4-letniej córce w trakcie lotu na wymarzone wakacje. Znajdowali się na pokładzie MH17. Samolot został zestrzelony nad Ukrainą przez dowództwo Rosji. Zginęli wszyscy, którzy znajdowali się na pokładzie.

Reddit

#4 Czterech uzbrojonych mężczyzn

Gilles Leclerc i Marianne Labanane zdążyli zrobić sobie zdjęcie w teatrze Bataclan, w oczekiwaniu na koncert The Eagles Of Death Metal. Chwilę później wtargnęło tam czterech uzbrojonych bandytów i zaczęło strzelać do ludzi. Gilles zmarł na miejscu, ale Marianne przeżyła.

Facebook

#5 Ostatnie zdjęcie goryla

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Goryl Harambe został zabity tuż po tym, jak małe dziecko wpadło do jego klatki w zoo w Cincinnati w 2016 roku.

YouTube

#6 Skok samobójczy

Ta niczego nieświadoma rodzina uchwyciła ostatnie chwile życia Ayano Tokumasu. 20-letnia studentka w czerwonej sukience przeszła przez barierkę i wskoczyła wprost do wodospadu Niagara. Zginęła na miejscu.

#7 Śmiertelna sztuczka

Na zdjęciu widzimy parkurowca, Pavela Kashina. Wykonuje właśnie sztuczkę, która finalnie zakończy się jego śmiercią. Mężczyzna próbuje zrobić Back-Flipa. Po wylądowaniu stracił równowagę i spadł z dużej wysokości na ziemię.

#8 Titanic

To jedno z ostatnich zdjęć Titanica. Zatonął 15 kwietnia 1913 roku, w wyniku zderzenia z górą lodową. Szacuje się, że na pokładzie było 2224 pasażerów i załoga – ponad 1500 osób zginęło.

#9 Wypadek księżnej Diany

Na fotografii widać tył głowy księżnej Diany, jej ochroniarza, Trevora Rees-Jones i po prawej stronie kierowcę, Henri Paul. Zdjęcie powstało w nocy 31 sierpnia 1997 roku, krótko przed śmiertelnym wypadkiem.

#10 Word Trade Center

Moira Smith, policjantka, była jednym z pierwszych świadków zamachu terrorystycznego na WTC, 11 września 2001 roku. Kobieta ewakuowała ludzi. To jej ostatnia fotografia. Tuż po jej wykonaniu pobiegła do Wieży Południowej, która zawaliła się, zabijając ją.

#11 Miało być instagramowe zdjecie

Cabo Da Roca w Portugalii to miejsce znane również jako “Koniec Europy”. Swoją nazwę zawdzięcza położeniu geograficznemu, to najbardziej wysunięty punkt na zachodzie Europy. Para ze zdjęcia liczyła na instagramową fotkę. W pewnym momencie kobieta straciła przyczepność, a mężczyzna nie mogąc jej utrzymać, puścił ją w przepaść.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Chłopiec mający zaledwie 1 dzień, porzucony pod drzwiami. Przy nim wstrząsająca wiadomość

      Do tej pory źle zakładałeś worek na śmieci! Ten trik podbija sieć