w ,

Ola wytatuowała sobie gałki oczne i straciła wzrok. Teraz jej mąż błaga o pomoc

Zrzutka

Sprawą Aleksandry z Wrocławia, znanej w sieci jako Anoxi Cime, żyła jeszcze kilka lat temu cała Polska. Młoda dziewczyna wytatuowała sobie gałki oczne. Niestety w wyniku nieudanego zabiegu straciła wzrok. Jej mąż, który także boryka się z problemami zdrowotnymi, zorganizował w internecie zbiórkę pieniędzy i prosi o pomoc. Znajdują się w trudnej sytuacji.

Sponsorowane

Anoxi Cime

W 2016 roku Ola udała się do studia tatuażu, aby wytatuować sobie gałki oczne na czarno. Ludzie przypięli jej łatkę “fanki Popka”, na którego oczach można zauważyć podobne tatuaże. Dziewczyna przyznała, że pomysł na nietypowy tatuaż pojawił się u jeszcze przed tym, jak zobaczyła znanego rapera.

Instagram

Tusz wprowadzony w oko Anoxi doprowadził do trwałego kalectwa. Gdy po wykonaniu tatuażu trafiła do szpitala, okazało się, że zupełnie straciła wzrok w jednym oku. Drugim okiem widzi tylko częściowo, ale z upływem czasu sytuacja się pogarsza.

Sponsorowane

Dziewczyna postanowiła pozwać mężczyznę, który wykonał jej zabieg. Wówczas sprawą zainteresowała się prokuratura, a właścicielowi salonu groziły 3 lata więzienia.

Instagram

Trudna sytuacja zdrowotna i materialna

Jakby tego było mało, że Ola prawie całkowicie straciła wzrok, boryka się także z problemami finansowymi. O sytuacji poinformował jej mąż, Kacper Gałuszka. Jego samego życie nie oszczędziło. Mężczyzna cierpi na nieuleczalną chorobę, jaką jest stwardnienie rozsiane. Zainicjował wirtualną zrzutkę. Na tę chwilę zebrano ponad 32 tysiące zł. Do zrealizowania celu pozostało niespełna 18 tys. zł.

Instagram

Moja żona jest osobą autystyczną, niewidomą, z orzeczeniem o niezdolności do samodzielnej egzystencji. Ja jestem jej mężem i opiekunem. Chwilowo jeszcze oboje jesteśmy bez żadnego źródła dochodów. Właśnie odebraliśmy list z ZUS, nie przyznający mojej partnerce renty. Szukamy pomocy. W naszej trudnej sytuacji życiowej musimy zacząć korzystać z poradni: psychologicznej, psychiatrycznej, neurologicznej, okulistycznej, kardiologicznej

Instagram

“Pomóż nam wrócić do życia i zdrowia”

Sponsorowane

W opisie zbiórki można przeczytać, że Aleksandra w 2020 roku poroniła. Po tym traumatycznym wydarzeniu załamała się psychicznie. Miała napady lęku, płaczu, ataki serca. Finalnie doprowadziło to do depresji. Pojawiły się też myśli samobójcze.

Instagram

To nie koniec traum, które pojawiły się w życiu Oli. W niedługim czasie po poronieniu została wykorzystana seksualnie. Pojawił się zespół stresu pourazowego i próby samobójcze. Trafiła do szpitala.

Niestety kolejne wydarzenia zaburzyły i zniszczyły wiele pracy, którą włożyliśmy by starać się uczyć życia na nowo i próbować radzić sobie z tym wszystkim – wyznaje mąż kobiety

Instagram

Kacper nie poddaje się. Wierzy, że dzięki wsparciu finansowemu będzie mógł pomóc żonie. Przede wszystkim chce zapewnić jej pomoc ze strony specjalistów. Przykro, że spotkały ich w życiu takie nieszczęścia, ale dobrze, że mają chociaż, albo i aż siebie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

2 komentarzy

  1. Ja też doświadczyłam poronienia, także przez wiele lat borykałam się z depresją po tym fakcie. Jak tysiące kobiet w Polsce i na całym świecie. Nie jest to jednak powód do pisania o tym na portalach plotkarskich. Dobrą terapię można również odbyć na NFZ. Ludzie z internetu nie pomogą uporać się z tą wewnętrzną pustką, niestety… Co do tatuażu oczu to myślę, że jako dorosła kobieta, która planowała zostać mamą chciała zrobić z siebie wizualnego potwora. Ohydne to… Dużo pieniędzy dostaną z ubezpieczenia skoro tatuator spierdzielił sprawę. Ludzie nie dajcie się nabrać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Zdeformowana noga 23-latki waży 45 kg. Hejterzy radzili jej, by ją odcięła

    Przerażające nagranie ze zderzenia z tirem. Nie żyje trójka dzieci