w

Zapłacił za wesele 80 tys. zł! Właściciel wyrzucił gości w trakcie imprezy

Kilka dni temu na YouTube pojawił się filmik na kanale Prawdziwa Dynamika Interakcji, który zyskał spore zainteresowanie. Youtuber zorganizował huczne wesele jednak nie dla siebie, a dla bezdomnych. Przyjęcie odbyło się w ekskluzywnym pałacu pod Warszawą. Niestety, ale właściciel zakończył imprezę przedwcześnie. Dlaczego? Ze względu na stan upojenia alkoholowego gości.

Sponsorowane
YouTube

Relacja z nietypowego wesela

Vloger o pseudonimie mr.pm zorganizował dla bezdomnych bal w luksusowym hotelu Venezia Palace pod Warszawą. Impreza kosztowała go 80 tysięcy zł. Mężczyzna zapłacił za wszystko z własnych oszczędności, które gromadził przez trzy lata. Jak wpadł na taki pomysł? Okazuje się, że youtuber ma na swoim koncie już kilka kontrowersyjnych akcji. Jedną z nich było podarowanie 5 tys. zł bezdomnej, w zamian za skok ze spadochronem. Celem mr.pm jest pomoc osobom starającym się wyjść z bezdomności i połączenie tego z przedsięwzięciem, które przykuwa uwagę fanów jego kanału.

Spędziłem dużo czasu, chodząc po mieście oraz dzwoniąc do różnych fundacji, aby znaleźć odpowiednią parę osób; takich, którzy próbują wyjść na prostą, a ponad to łączy ich uczucie i chcieliby wziąć ślub – uczta weselna miała być pewnego rodzaju symbolem i impulsem do zmiany. W końcu z idealną do tego celu parą skontaktował mnie Caritas – relacjonuje youtuber w rozmowie z serwisem o2.pl

Sponsorowane

Pijani goście wymiotowali gdzie popadnie

Wiedeo, które trafiło na YouTube trwa prawie godzinę. Pokazany jest ślub pary młodej, która później leci helikopterem do pałacu. Na miejscu czeka na nią kilkudziesięciu bezdomnych, zaproszonych na wesele. Na sali głównej oczy przykuwa suto zastawiony stół, litry alkoholu i zespół.

Jednak nietypowi goście nie są ubrani tak jak na wesele przystało. Brak jest garniturów, czy wieczorowych sukienek. W zamian za to są ludzie ubrani w dresy czy szorty, którzy piją i tańczą. W siódmej minucie młoda para tańczy swój pierwszy taniec. Już wtedy jeden z zaproszonych zdaje się, że przesadził z alkoholem. Mężczyzna spadł z krzesła i nie reagował na bodźce. W końcu ktoś wyprowadził go z budynku. Później w ogrodzie znajdującym się wokół pałacu, co rusz znajdowano kolejnych, pijanych gości.

YouTube

Nie spodobało się to właścicielowi

Do tak nietuzinkowego zachowania gości nie zwykł właściciel hotelu. Nakazał zebranym wcześniej zakończyć imprezę. “Uwalili się, tak nie może być” – powiedział mężczyzna na nagraniu. Słychać też, że jeden z pracowników mówi, że na sali pojawiło się “pełno wszy i insektów”.

Właściciel obiektu dobrze wiedział, na co się pisze, a nawet, chcąc sobie zrobić darmową reklamę, zapytał mnie, czy nie będzie mi przeszkadzać jeśli zaprosi na wesele telewizję TVN. Kompletnie nie zgadzam się z jego decyzją o przedwczesnym zakończeniu imprezy. Obawiam się, że kierowały nim uprzedzenia wobec osób bezdomnych – słychać nawet na moim filmie, jak nazywa gości weselnych “zgnilizną” – wyznał vloger

YouTube
Sponsorowane

Okazuje się, że na gości weselnych czekała jeszcze jedna niespodzianka – pokaz fajerwerków. Był zaplanowany na późniejszy wieczór, ale bal niespodziewanie przerwał właściciel. Na nagraniu mężczyzna zapewnia organizatora, że odda mu pieniądze, ale vloger mówi, że tak się nie stało.

Zaproponowano mi jedynie zwrot małej kwoty, stanowiącej niewielki procent tego, co mi się należy, a w zamian za nią miałem podpisać oświadczenie, w którym wyrzekam się wszelkich roszczeń wobec Pałacu! Nie podpisałem go i będę dociekał swoich racji na drodze sądowej

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   W telefonie kolegi znalazł nagie zdjęcia 8-letniej córki. Wziął sprawy w swoje ręce

   25-latka aż trzy dni konała w aucie. Tuż obok leżały zwłoki jej chłopaka