w

Urodziły się trzymając się za ręce. Są nierozłączne do tej pory!

Jenny i Jillian Thistlethwaite i zdjęcie, na którym trzymają się za rączki po porodzie biło rekordy popularności w mediach na całym świecie. Dzisiaj Jenny i Jillian mają już sześć lat i wiecie co? Nadal są nie rozłączne!

Sponsorowane

Jenny i Jillian Thistlethwaite urodziły się 6 lat temu w Akron, w stanie Ohio. Dziewczynki znajdowały się w tym samym worku owodniowym, przez co matka dziewczynek całą ciążę musiała spędzić w łóżku. W przeciwnym wypadku naraziłaby się na ryzyko wielu powikłań, ponieważ taka ciąża zdarza się bardzo rzadko.

Dziewczynki urodziły się w odstępie 45 sekund i zachwyciły świat swoim uściskiem rączek. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia widząc tak niecodzienną chwilę.

Teraz Jenny i Jillian mają już po 6 lat. Są niczym dwie krople wody, ale tylko wizualnie, bo charaktery mają zgoła odmienne. Jenny jest bardzo rozsądna i ostrożna, a Jillian to mały chuligan. 

Ich więź wcale nie zmienia się mimo upływu lat. Matka dziewczynek mówi nawet, że jest jeszcze silniejsza! Wszędzie lubią chodzić razem, a gdy zostaną rozdzielone pojawia się niezadowolenie. Gdy jedna płacze, druga natychmiast ją pociesza. Jednak są też sprytne – wykorzystują fakt, że są bliźniaczkami i zwalają na siebie winę w przypadku, gdy jedna z nich narozrabia.

Sponsorowane

Bliźniaczki w wieku 2 lat

Bliźniaczki w wieku 6 lat

No dobra, jak widzicie są nierozłączne ale trzymają też sztamę ze swoim starszym bratem 😉

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Już dziś noc spadających gwiazd. Kiedy obserwować i jak fotografować Perseidy?

   Bill Gates “ustalił datę” końca pandemii… jest jednak “ale”