w

Sukienka panny młodej oburzyła gości. Jeden z nich wylał na nią kufel piwa!

Instagram

Ślub to uroczystość podczas której najważniejszymi osobami są oczywiście panna młoda i pan młody. To ich dzień. Mają prawo decydować o tym, jak będzie on wyglądał. Tyczy się to też ich ubioru. Liz Krueger postanowiła odejść od tradycji i zaskoczyła gości wyborem sukni ślubnej. Chciała podkreślić swoją sylwetkę i odrzuciła klasyczną, białą, długą suknię. Niestety, ten wybór nie przypadł do gustu zebranym. O czym z resztą ktoś postanowił ją poinformować.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Suknia ślubna

Żyjemy w czasach, gdzie każdy ma prawo wybory. Z biegiem lat coraz bardziej odchodzimy od tradycji i to w różnych kwestiach. To, że Liz Krueger chciała wyglądać inaczej od panny młodej, którą zwykliśmy widywać, nie powinno nikogo dziwić. W końcu to jej ślub. Najważniejsze, żeby to ona czuła się komfortowo i pięknie.

Liz jest trenerką fitness. Nad swoją nieskazitelną sylwetką pracowała latami. Na weselu chciała pokazać się od jak najlepszej strony. Wybrała krótką, obcisłą sukienkę w jasnych kolorach.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Instagram

Jeden z gości nie wytrzymał

Przyznajmy otwarcie, suknia panny młodej nie spodobała się wielu weselnikom. Uznali jej strój za niestosowny, a nawet wulgarny. Kiedy ujrzeli ją po raz pierwszy, zaczęli kręcić głowami. Ale takiej reakcji nikt nie przewidział. Jeden z gości celowo wylał na Liz piwo, przynajmniej tak uważa trenerka fitness.

Gdybym tylko wiedziała, że wybór tej sukienki sprawi, że tak wiele kobiet będzie w stosunku do mnie tak niemiłych, mało tego, że ktoś klepnie mnie w tyłek, gdy będę stać samotnie, a potem ktoś wyleje na mnie cały kufel piwa… To tylko jeden z przejawów “życzliwości” tej nocy. Tak. To wszystko się wydarzyło – wyznaje załamana 30-latka

Może i wesele nie należało do udanych, ale za to Liz zyskała partnera na całe życie. Ich miłości jest przecież najważniejsza, a jej owocem jest przepiękna córeczka!

Instagram

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Madonna znów szokuje. Tym razem pokazała na wizji gołe pośladki!

      Tragiczny wypadek w czasie pracy! 30-latek stracił w nim obie nogi