w

Chce nadać córce staropolskie imię. “Mała W******? To brzmi głupio!”

Pxhere

Wybór imienia to niełatwa sprawa. Muszą się na nie zgodzić oboje rodziców, a to zdarza się być czasem nie lada wyzwaniem. Liczy się dla nas także opinia najbliższych osób, jak chociażby rodziców. Paulina znalazła się w podobnej sytuacji. Chce nadać swojej córce imię po babci. Jej rodzina i przyjaciele uważają jednak, że imię Władysława kompletnie nie nadaje się dla małej dziewczynki. Wyśmiali zamiary kobiety i namawiają ją do zmiany decyzji.

Sponsorowane
Pxhere

Imię dla dziecka na cześć babci

Paulina była bardzo związana z babcią. To ona dbała o nią i wychowywała ją, gdy rodzice przebywali w innym kraju. Właśnie na jej cześć pragnie nazwać córkę “Władysława”. To dla niej tym ważniejsze, że babcia zmarła 3 lata temu. Wówczas Paulina obiecała sama sobie, że jej córeczka będzie nosić to samo imię. Teraz jest w ciąży, jednak pomysł na imię nie przypadł do gustu ani jej przyjaciołom, ani jej rodzinie.

Maxpixel

Sponsorowane

“Mała Władzia? To brzmi głupio!”

Gdy Paulina oznajmiła bliskim, jakie imię chce nadać swojemu dziecku, wszyscy ją wyśmiali. Wprost powiedzieli, że ich zdaniem to głupi pomysł. Od tej pory robią też przyszłej mamie przytyki i nalegają na zmianę imienia. Kobieta nie rozumie, dlaczego wtrącają się w jej życie, skoro ona i jej partner są zadowoleni z wyboru. Jest jej przykro, że rodzina i przyjaciele nie pochwalają tej decyzji. Tym bardziej, że to piękne, słowiańskie imię.

Wikimedia

A Tobie, podoba się imię Władysława?

Pxhere

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Pod Sejmem zawisł dzisiaj rano drut kolczasty. Co tam się dzieje?!

    Justyna Żyła ma nowego chłopaka. Pokazała się z nim na ślubie córki Małysza