w

Matka z Syberii, a ojciec z Afryki. Dzieci tej pary zachwyciły internautów!

Instagram

Kseniya Belousova i Ugo Ukah mają dwie córki – 6-letnią Vivienne oraz 10-miesięczną Naomi. To niezwykła para, ponieważ Kseniya pochodzi z Rosji, a konkretnie z Syberii. Piękna kobieta ma również przystojnego męża – to nigeryjski piłkarz. Ich córki są jeszcze bardzo małe, ale już zachwyciły internautów swoim wyglądem.

Sponsorowane

Ponadprzeciętna, egzotyczna uroda dziewczynek idzie w parze z dużą fotogenicznością. Najprawdopodobniej dzieci odziedziczyły ją po matce, która jest modelką.

Instagram

Instagram

Niezwykła uroda

Sponsorowane

Kseniya Belousova ma 32 lata i pochodzi z Syberii. Modelka jest żoną czarnoskórego piłkarza, który gra jako obrońca w malezyjskim klubie Selangor FA. Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie udało jej się zgromadzić już przeszło 600 tysięcy fanów. Publikuje tam zdjęcia ze swoich sesji zdjęciowych, dokumentuje ich kulisy, a także zamieszcza fotografie z podróży. Ważną część publikowanych przez kobietę zdjęć stanowią te wykonane z rodziną. Wszyscy jej członkowie odznaczają się szczególną urodą. Internauci zwrócili jednak ostatnio uwagę na córki pary, które są idealną mieszanką genów rodziców.

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Zachwyt ludzi

Starsza córka pary przyszła na świat w listopadzie 2015 roku, a młodsza w marcu zeszłego roku. Cała rodzina jest bardzo fotogeniczna. Vivienne została zaś okrzyknięta przez fanów modelki najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Także ostatnie fotografie, opublikowane przez 32-latkę zachwyciły internautów. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cała rodzina zrobiła sobie wspólnie zdjęcia. Fani byli pod wrażeniem. “Jaka urocza rodzina”, “Wow! Piękne zdjęcia”, “Jesteście inspiracją!” – pisali.

Instagram
Sponsorowane

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

27 komentarze