w

Mąż publikuje wstrząsające zdjęcie umierającej żony. Ma ku temu ważny powód

Mąż opublikował w mediach społecznościowych wstrząsające zdjęcie. Zdjęcie umierającej żony. Dlaczego posunął się do takiego czynu? Jaki miał w tym cel?

Sponsorowane

Elliott Lowe nie uczynił tego bez powodu. Chciał w ten drastyczny sposób zaapelować do wszystkich kobiet, aby badały się regularnie i nie odkładały cytologii na później. Skutek może być tragiczny. Żona mężczyzny usłyszała od lekarza porażającą diagnozę – rak szyjki macicy.

Badaj się regularnie!

Elliott zamieścił na Facebooku dwa bardzo odmienne zdjęcia swojej żony. Na jednym z nich jest radosna, wprost bije od niej szczęście. Natomiast na drugim nie przypomina już siebie. Jest wyniszczona przez chorobę. Leży na łóżku z pustym wzrokiem i zapadniętymi policzkami. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta…

Kontrast między fotografiami jest ogromny. Elliott pragnie, by jak najwięcej kobiet na świecie zobaczyło te obrazki. Ma nadzieję, że dzięki nim uratuje życie chociaż jednej kobiecie. Apeluje, by nie odkładać badań na później.

Sponsorowane
Facebook

22 grudnia 2016 roku w Szpitalu Milton Keynes zdiagnozowano moją piękną żonę, moją najlepszą przyjaciółkę, matkę czworga naszych dzieci, mój świat, bratnią duszę, w zasadzie moje wszystko, co zniszczyło nasze życia i zmieniło je na zawsze.

Trzy dni przed Bożym Narodzeniem u mojej żony zdiagnozowano raka szyjki macicy, a dopiero 10 stycznia 2017, po dalszych badaniach powiedziano nam, że rak rozprzestrzenił się na węzły chłonne w obszarze miednicy, na skutek czego rak osiągnął stadium 4b.

Pomimo bardzo ciężkiej, brutalnej walki z rakiem, polegającej na codziennej, sześciotygodniowej radioterapii i sesji chemioterapii, którą musieliśmy przerwać z powodu komplikacji, pojawiła się diagnoza, która odebrała jej życie.

Facebook

Niestety, 5 sierpnia 2017 nad ranem, w wieku zaledwie 32 lat, moja piękna żona odeszła w moich ramionach, otoczona przez czworo naszych małych dzieci, matkę, brata i siostry.

Dzielę się tym z wami dzisiaj, rok po diagnozie. Apeluję do kobiet, by nie zaniedbywały badań przesiewowych szyjki macicy nie przegapiały ich lub ignorowały.

Moja wspaniała żona odłożyła ostatnią cytologię z powodów, o których nie pamiętam, uwierz mi, próbowałem sobie to przypomnieć i nie ma dnia, kiedy nie żałuję, że nie mogę zamienić się z nią miejscami lub nie żałuję, że nie zaciągnąłem jej na to badanie.

Facebook

Rozmawiałem już z niektórymi z Was i wiem, że niektóre nie miały wymazu od wielu lat, myślę, że najdłużej trwało to 20 lat. Badanie przesiewowe szyjki macicy trwa zaledwie kilka minut. Jestem świadomy, że nie jest to najbardziej komfortowe doświadczenie dla kobiet, ale konsekwencje ominięcia jednego z badań mogą zniszczyć życie każdemu.

Każdego ranka budzę się sam, wychowuję moje dzieci sam… tak, mam rodzinę, która mnie wspiera i jestem jej naprawdę wdzięczny, ale to nie to samo, nigdy nie będzie.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   To kolejny przypadek ciąży mnogiej w Polsce! “Córka prosiła o rodzeństwo”

   Szokujący wypadek. Samochód 18-latka dosłownie zawisł na drewnianym budynku