w

Więzień skarżył się na ostry ból brzucha. Lekarze nie dowierzali zdjęciu rentgenowskiemu

Mohamed Ismail Mohamed poinformował służby więzienne o odczuwanym “dyskomforcie”. Chirurdzy z Egiptu mocno się zdziwili, kiedy z brzucha pacjenta wyciągnęli… telefon komórkowy! Po operacji okazało się, że połknął telefon pół roku wcześniej!

Sponsorowane

Operacja ratująca życie

Mohamed Ismail Mohamed poinformował służy więzienne w mieście Asuan o nietypowym dyskomforcie, odczuwanym w brzuchu. Okazało się, że musi przejść operację. W trakcie wykonywania tomografii komputerowej wykryto dziwny obiekt – wkrótce wyszło na jaw, że jest to telefon komórkowy umieszczony w obudowie z plastiku. Wszystko skończyło się dobrze i telefon został usunięty. Nie da się jednak ukryć, że cała sytuacja była dla lekarzy dużym szokiem. Najprawdopodobniej operacja uratowała Egipcjaninowi życie. Mohamed Ismail Mohamed mógł umrzeć na skutek komplikacji – na przykład niedrożności jelit. Jeden z chirurgów powiedział w rozmowie ze Sky News Arabia:

Tego typu przedmiot może powodować niedrożność lub obrzęk jelit. Wtedy musielibyśmy usunąć część jelita, ale na szczęście tak się nie stało

Egipcjanin połknął telefon

Sponsorowane

Mohamed Ismail Mohamed jest więźniem. Po operacji przyznał się, że połknął telefon pół roku wcześniej, obawiając się, by nie został odnaleziony przez strażników. Z telefonu – którego posiadanie jest w więzieniu zakazane – korzystał wcześniej wielokrotnie i bywało już, że prawie został przyłapany. Za każdym razem udawało mu się jednak w porę wyrzucić sprzęt. Tym razem nie miał takiej możliwości – postanowił więc go połknąć.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Mroczne tajemnice każdego znaku zodiaku. O tych rzeczach nikomu nie mówią

   Trzy Aniołki z Lublina spoczęły w jednej mogile. Widok grobu łamie serce