w

Panna młoda zamiast przysięgi odczytała przy ołtarzu wiadomość dla zdradzającego narzeczonego

Ze wszystkich rzeczy, które mogą się zdarzyć w związku, zdrada jest chyba najbardziej bolesnym przeżyciem. Będąc ofiarą partnera, który dopuścił się zdrady, ciężko wyjść z szoku i poradzić sobie z zadanym ciosem. Kobieta w tej historii udowadnia, że ​​zachowanie zimnej krwi pozwala na odpowiedni rewanż.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Przyszła Panna Młoda, o której mowa ma na imię Casey. W związku ze swoim partnerem, Alexem, byli już ponad 6 lat. Okazało się jednak, że Alex miał ciemną stronę, która wyszła na jaw dopiero w przeddzień ślubu.

Jasmine Wallace Carter

Casey otrzymała tajemniczego maila z serią zrzutów ekranu i zdjęć. Wiadomość brzmiała: „Nie poślubiłabym go na Twoim miejscu. Co zamierzasz zrobić?”

Zrzuty ekranu zawierały zapis rozmów Alexa z inna kobietą, natomiast na zdjęciach widać było Alexa z kolejną kobietą.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zrzuty były z różnych okresów – niektóre sprzed kilku miesięcy, inne sprzed kilku dni. Jednak nie było wątpliwości co do ich autentyczności.

– powiedziała Casey.

Mimo zdrady jeszcze przed ślubem Casey postanowiła nie odwoływać ślubu, który miał się odbyć nazajutrz. Wyjaśniała: „Jak mogłam to anulować, skoro wszyscy byli już na miejscu naszego ślubu i za wszystko zapłacono?”.

Zemsta podczas ceremonii

Następnego dnia zachowała spokój i po prostu odegrała rolę. Nie powiedziała Alexowi o otrzymanym e-mailu i zgodnie z planem podeszła do ołtarza podczas ceremonii. To właśnie tam odbyła się jej zemsta.

bloodlinewolf / Getty Images

Nie ma dzisiaj ślubu. Wygląda na to, że Alex nie jest tym, za kogo go uważałam.

– zwróciła się do wszystkich zgromadzonych.

Alex próbował złapać ją za ręce, ale Casey upuściła bukiet kwiatów, z którymi chowała telefon komórkowy. Następnie przeczytała wszystkie otrzymane wiadomości. Twarz Alexa z każdym słowem stawała się coraz czerwieńsza.

adriafanasiev
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Podniosłam swoje płaczące oczy i spojrzałam na niego – nie miał nic do powiedzenia. Opuścił kościół ze swoim świadkiem. Jego rodzina patrzyła z przerażeniem.

– wspomina Casey.

Casey przyznała, że ​​scena była przerażająca i wiele ją kosztowała, jednak nie mogła postąpić inaczej.

To miał być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, a stał się końcem mojego długoletniego związku i wszyscy byli tego świadkami. Najgorsze jest to, że nasze rodziny zdążyły się już zaprzyjaźnić i niesamowicie bolało mnie to co musiałam zrobić.

– dodaje Casey.
shironosov / Getty Images

Casey nie zamierzała jednak rezygnować z przyjęcia. Tego wieczoru odbyła się huczna impreza, w której udział wzięli zaproszeni goście. Przed przyjęciem Casey stanęła przed zebranymi gośćmi i powiedziała:

Kocham was wszystkich i mimo, że okropnie się czuję, cieszę się, że tutaj jesteście. Dzisiaj nie odbędzie się przyjęcie weselne, ale zamiast tego będzie celebracja uczciwości, prawdziwej miłości i podążania za swoim sercem, nawet gdy boli.

Mówią, że zemsta smakuje najlepiej gdy jest podawana na zimno. Prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Minister potwierdził “czeski wariant COVID-19”. Czesi nic na ten temat nie słyszeli

      Noszenie maseczek drastycznie zmniejsza rozprzestrzenianie się wirusa. Tak mówią największe badania na ten temat