w

Wyznała partnerowi, że jest w ciąży. Ten padł na kolana i wyznał jej całą prawdę

TikTok

Szczęście, dla każdego z nas znaczy co innego. Jedni osiągną je, gdy będą realizować się w życiu zawodowym, podczas gdy dla innych będzie ono oznaczało dużą rodzinę. Wszystko zależy od człowieka. Sieć w ostatnim czasie obiegło wzruszające nagranie. Nikki Vianna to znana amerykańska TikTokerka. Postanowiła powiadomić swojego partnera o ciąży w wyjątkowy sposób.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

“Spodziewam się dziecka”

Nikki chciała zaskoczyć partnera i trzeba przyznać, że się jej to udało! Gdy wyznała mu, że spodziewa się dziecka, jego emocjonalna reakcja wzruszyła ją. Całość uwieczniła na nagraniu, które później opublikowała w mediach społecznościowych.

Na wideo widzimy, jak mężczyzna wraca do domu. Od razu przy drzwiach wita go Vianna. Na pierwszym planie, w salonie, wiszą dwa balony, a na blacie stolika znajduje się zdjęcie USG. Zaraz po wejściu do mieszkania partner zwraca uwagę na dekoracje, pyta, czy to prawda. Zarazem prosi, aby dziewczyna z niego nie żartowała.

Przysięgam, że to prawda – mówi Nikki i wręcza mu pozytywny wynik testu ciążowego!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Radosna nowina

Wtedy chłopak pada na kolana. Vianna zaniepokojona pyta, czy na pewno wszystko w porządku. Wtedy ten zaczyna płakać i wyznaje:

Nigdy nie miałem rodziny

Ja jestem Twoją rodziną – odpowiada Nikki, przytulając go

@nikkivianna

When I suprised my boyfriend with the Big News! #pregnancyannouncement #pregnant #baby2021

♬ Bella's Lullaby - Michele Garruti

Wideo bardzo szybko obiegło sieć. Odtworzono je ponad 22 miliony razy. Trudno się nie wzruszyć podczas oglądania. Internauci byli tego samego zdania.

To najbardziej szczera i urocza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam

“Nigdy nie miałem rodziny”. To zdanie poruszyło mnie do głębi. Sam też kiedyś byłem w takiej sytuacji, ale teraz mam rodzinę, za którą jestem wdzięczny. Gratuluje im z całego serca i życzę szczęścia!

Nie mogę przestać płakać, mam nadzieję, że mój partner zachowa się podobnie, kiedy wyznam mu, że jestem w ciąży. Właśnie takiej reakcji oczekuje każda kobieta. Ten pan stanął na wysokości zadania. Brawo!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Polka podeszła do papieża i wręczyła mu zdjęcie. Tego nikt się nie spodziewał

      Kupiła w piekarni 2 bułki i 4 kromki chleba. Cena wprawiła ją w osłupienie