w

Włamał się do salonu fryzjerskiego. Olga go związała i wielokrotnie wykorzystała!

Hippopx

Do niecodziennego zdarzenia doszło kilka lat temu w małym miasteczku w Rosji. 32-letni Viktor uległ pokusie i włamał się do salonu fryzjerskiego. Mężczyzna myślał, że wzbogaci się na tym czynie, jednak bardzo się mylił. Nie tylko nie uciekł z pieniędzmi, ale został zgwałcony! Tak dobrze czytasz, właścicielka salonu, 28-letnia Olga rozprawiła się z włamywaczem.

Sponsorowane

To wydarzenie zapadnie w pamięci mieszkańców Meshchovsk w Rosji na długo. Był akurat piątek i dobiegał koniec dnia pracy. W salonie fryzjerskim Olgi pracownicy właśnie sprzątali tuż przed zamknięciem. Wtedy przez drzwi wpadł uzbrojony 32-latek. Zarządał od zebranych wszystkich kosztowności. Przerażeni pracownicy nie stawiali oporu. Jednak Olga nie pozostała bierna. Gdy oddawała rabusiowi własną biżuterię, jednym kopnięciem powaliła Viktora.

Pxhere

Następnie obezwładniła go i za pomocą kabla od suszarki związała. Sztuki walki nie są obce 28-latce. Kobieta posiada bowiem żółty pas w karate.

Związanego Victora zamknęła na zapleczu. Pracownikom poleciła, aby wrócili do domów, a ona sama zamierzała poinformować policję o zajściu.

Sponsorowane

Jednak zgłoszenie nie napłynęło, a Olga sama zajęła się rabusiem. Przypięła 32-latka do kaloryfera, zdjęła mu spodnie i zagroziła, że jeśli nie będzie z nią współpracował, to zadzwoni na policję. Przez następne trzy dni kobieta gwałciła swojego zakładnika, od czasu do czasu podając mu Viagrę. Dopiero w poniedziałek go uwolniła.

Deon24

32-latek prosto z salonu fryzjerskiego udał się do szpitala, a potem na komendę. Olga była wręcz oburzona, gdy została zatrzymana. Policji powiedziała:

Tak, kochaliśmy się kilka razy. Ale kupiłam mu jeansy, karmiłam, a na odchodne dałam mu 1000 rubli!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   13-latka urodziła martwe dziecko. Wyszło na jaw, kto jest ojcem noworodka

   Kolejne dziecko zostawione w oknie życia w Częstochowie