w

Pokazała swoje ciało po porodzie. “Długo wstydziłam się upublicznić to zdjęcie”

Przeglądając profile w mediach społecznościowych można popaść w kompleksy. Wiele osób posiadających liczne grono fanów nie do końca pokazuje życie takim, jakim jest w 100 procentach. Przez to czasem wydaje nam się, że to tylko u nas jest tak szaro buro.

Sponsorowane

Idealne ciało

Nie ma ludzi doskonałych. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ciążę. Przez te 9 miesięcy ciało kobiety przechodzi niesamowitą zmianę. To w niej rodzi się i kształtuje nowe życie. Ciało po porodzie nie wraca natychmiast do stanu sprzed ciąży. Niektórym kobietom zajmuje to kilka tygodni, innym miesięcy, a jeszcze innym lata. Nie ma w tym nic złego. To pokazuje tylko, że każda z nas jest inna. Co wcale nie znaczy gorsza. Wręcz przeciwnie, powiedziałabym, że unikalna.

Nie zamartwiaj się, że po ciąży nie wcisnęłaś się w rozmiar 36, a na podbrzuszu masz bliznę. Pomyśl o tym jak o pozytywie. Ta blizna już do końca życie będzie Tobie przypominać, że wydałaś na świat dziecko – mały cud.

Pamiętaj, że ma ludzi idealnych. W życiu chodzi o to, by akceptować siebie samego. Niech tych kilka zdjęć kobiet po ciąży Ci o tym przypomni.

Sponsorowane


Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Dzieci skarżyły się na zachowanie opiekunki. Nagranie z monitoringu wręcz przeraża

   Ojciec namiętnie całuje 11-letnią córkę. “Powierzyłam mu swoje dziewictwo”