w

32-latek odciął sobie uszy i nos. Mówi, że chce wyglądać jak “kosmita”

Zdarza się, że niektórzy ludzie już w dzieciństwie mają poczucie, jakoby urodzili się w złym ciele. Czują się w nim wręcz więźniami. Takowa sytuacja spotkała mężczyznę, który nazywa się Anthony Loffredo. Możecie go też znać pod pseudonimem Black Alien, którym posługuje się w mediach.

Sponsorowane

Nietuzinkowy wygląd

Wygląd tego pana wielu szokuje. Jak sam przyznaje, chce przypominać kosmitę. Nie straszne mu są operacje. Ponadto całe jego ciało pokryte jest tatuażami. Posunął się nawet do tego, aby odciąć sobie uszy i nos. Zdeformował też usta. Ale to jeszcze nie koniec zabiegów, jakich planuje dokonać w przyszłości.

Anthony pochodzi z Francji. Kiedyś jego wygląd niczym nie odbiegał od wyglądu mężczyzn spotykanych na co dzień na ulicy. Kilka lat temu zdecydował się na przeprowadzkę do Hiszpanii. Miał ku temu ważny powód. Otóż w tym kraju zabiegi takie jak obcięcie nosa czy uszu są legalne.

Sponsorowane

Projekt “Czarny Kosmita”

32-latek ogłosił, że rozpoczyna w swoim życiu projekt “Czarny Kosmita”. Jak sama nazwa wskazuje, chciał upodobnić się do “obcego”. Swoje poczynania publikuje na Instagramie. Zdobył tam rzeszę fanów, która sięga prawie pół miliona osób. Zmiana wyglądu przyniosła mu naprawdę spory rozgłos.

Co na to rodzina?

W jednym z wpisów w mediach społecznościowych Francuz pochwalił się swoim zdjęciem z mamą. Z opisu, który zamieścił pod nim, jasno wynika, że kobieta wspiera syna w jego działaniach, a przede wszystkim nie ocenia.

Mama mówi, że nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy.

Udaje mi się wywołać uśmiech na twojej twarzy i to jest jedno z moich największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna

Sponsorowane

Black Alien podkreśla, że jego metamorfoza ukończona jest dopiero w 23 procentach

Praktycznie całe ciało mężczyzny pokryte jest czarnymi tatuażami. Nie wykluczając nawet głowy, twarzy czy gałek ocznych. 32-latek usunął sobie również chirurgicznie nos, uszy, a także górną wargę. To jeszcze nie wszystko. Zdecydował się na wszczepienie implantów podskórnych, co znacznie odmieniło kształt jego czaszki. Rozszczepił sobie też język. A to nadal nie koniec. Bowiem Anthony planuje dalsze modyfikacje ciała. Tym razem zabiegom mają zostać poddane kończyny, palce i tył głowy. Jak wyznał w rozmowie z mediami, chce usunąć skórę i zastąpić ją metalem.

Trudno nie zgodzić się z faktem, że Anthony Loffredo wyróżnia się z tłumu. Pozostaje jednak pytanie, czy nam to oceniać? Czy jeśli on czuje się dobrze we własnej skórze i akceptuje siebie, my powinniśmy zrobić to samo.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

80 komentarze

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Plażowicz nie wytrzymał i zwrócił rodzinie uwagę. Nie pomogło, wezwał policję

    Został aż 27 razy rzucony o ziemię podczas treningu. 7-latek nie przeżył