w

12-latek zgwałcił 4-letnią siostrzyczkę. Nie do wiary, za co kupił jej milczenie

Hippopx

13-letni chłopiec rok temu zgwałcił swoją 4-letnią wówczas siostrę, podczas wspólnej zabawy. Co więcej, przekupił ją paczką cukierków Skittles, aby milczała. Dziewczynka, która ma dziś 5 lat, w końcu opowiedziała matce o swoim koszmarze.

Sponsorowane

12-latek zgwałcił 4-letnią siostrę

Podczas przesłuchania w sądzie dla nieletnich w Brighton 13-latek przyznał się do gwałtu i niestosowanego dotykania swojej siostry. Sąd uznał go winnym gwałtu drugiego stopnia. Polega on na doprowadzeniu przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej.

Hippopx

Niestety, to jeszcze nie wszystko

Sponsorowane

Na telefonie nastolatka znalezioną dużą ilość materiałów pornograficznych, a eksperci mają stwierdzić, czy 13-latek stanowi zagrożenie dla społeczeństwa i czy powinien trafić do więzienia.

Podczas wcześniejszego przesłuchania matka dziewczynki, która jest przyrodnią siostrą skazanego, opowiadała ocierając łzy:

Powiedziała mi: “Mamusi chce ci o czymś powiedzieć”. Zwykle nie stosuje takich oficjalnych wstępów. Chciała mi powiedzieć. To było coś ważnego. Powiedziała, że to się stało, kiedy bawili się w chowanego

5-letnia dziewczynka ujawniła szczegóły zdarzenia dopiero tydzień później. Opowiedziała o co najmniej dwóch sytuacjach, gdy została zgwałcona, a innym razem napastowana seksualnie przez własnego brata.

Wikimedia

Przekupił ją słodyczami

Małym dzieciom nie potrzeba wiele do szczęścia. Często wystarczy Kinder jajko… Z relacji matki wynika, że chłopak zaoferował córce drażetki Skittles, aby się zgodziła i nic nie powiedziała dorosłym. Dziewczynka wyznała również matce, że nie podobało jej się to, co robili, ale przecież lubi słodycze. Na pytanie dlaczego nie powiedziała od razu, co się stało, odparła: “On mi nie pozwolił”.

Sędzia uwierzyła w relację dziewczynki i ostrzegła oskarżonego, że grozi mu wysoka kara pozbawienia wolności. 13-letni obecnie chłopiec jest poddawany ocenie psychologicznej, która ma pokazać, czy jest w stanie odróżnić dobro od zła.

Sponsorowane
Flickr

Początkowo oskarżony utrzymywał, że jest niewinny, ale w trakcie procesu przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów.

Włos się jeży na głowie na myśl o tym, do czego może być zdolne 12-letnie dziecko…

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   W kilku szkołach wykryto koronawirusa. Dzieci wracają do nauczania zdalnego

   Kolejna przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Przewiduje pogodowy armagedon