w

Pozytywny efekt uboczny szczepionki na COVID. Nawet lekarze są zaskoczeni

Wikimedia

O tym, że szczepienia przeciwko Covid-19 chronią nas przed ciężkim przejściem choroby, a nawet zgonem, wie każdy. Okazuje się, że szczepionka może też mieć inne – pozytywne skutki.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Wpływ szczepionki przeciw koronawirusowi na zmiany skórne

Jak informują Australijskie media, szczepionki przeciwko Covid-19, mogą likwidować nieestetyczne wykwity łuszczycy na skórze. Kurzajki, a nawet pieprzyki. Pierwsi o odkryciu poinformowali sami szczepieni, którzy w mediach społecznościowych umieścili swoje zdjęcia, przed i po szczepionce.

Wikimedia

Związek szczepionki z zanikaniem zmian skórnych, a nawet egzemy, potwierdzają specjaliści z Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Choć sam związek nie został jeszcze dokładnie zbadany i udowodniony naukowo, to specjaliści przyznają, że szczepionka, może powodować pozytywne zmiany skórne.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Jest to efekt wzmocnienia przez szczepionkę układu immunologicznego. Ten dzięki temu może skuteczniej zwalczać kurzajki, łuszczycę czy egzemę. Efekt jest podobny do tego, który obserwujemy w przypadku szczepienia przeciwko ludzkiemu wirusowi brodawczaka. Naukowcy podkreślają jednak, że za wcześnie na wyciąganie ostatecznych wniosków, a sam związek, powinien być potwierdzony badaniami i obserwacjami.

Pixnio

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

Jeden komentarz

  1. ??? “szczepienia przeciwko Covid-19 chronią nas przed ciężkim przejściem choroby, a nawet zgonem, wie każdy” Ja wiem że u wielu ludzi zgon nastąpił po szczepionce ale oczywiście o tym nikt nie napisze. Je…a propaganda!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Niewiele osób wie, jak naprawdę nazywa się Donald Tusk. To jego pełne imiona!

Coraz więcej kobiet wkłada to sobie do pochwy. Nie wiedzą, że zagraża ich życiu!