w

Ksiądz zapytał dzieci, “Kto pójdzie do piekła”. Odpowiedź jednego z nich to hit!

W czasie mszy w kościele pod wezwaniem Świętej Trójcy w Poznaniu ksiądz zadał dzieciom pytanie. Brzmiało ono następująco: “Kto pójdzie do piekła?”. Maluchy odpowiadały – “Złodzieje, zabójcy”. Ale jedna z odpowiedzi zaskoczyła duchownego do tego stopnia, że tak ją skomentował: “Jak to w internet idzie, będziemy mieli tu ostro”.

Sponsorowane

Poznańska parafia Świętej Trójcy transmituje swoje msze na YouTubie, by każdy mógł w nich uczestniczyć. W ostatnim czasie na popularności zyskał szczególnie jeden z nich. Udostępnił go w mediach społecznościowych muzyk, Zbigniew Hołdys.

“Kto pójdzie do piekła?”

Ksiądz w czasie nabożeństwa zapytał dzieci, kto według nich pójdzie do piekła. Pytanie brzmiało dokładnie tak: “Jak sądzicie, kto idzie do piekła? Nie chcemy tam iść, ale kto jednak do tego piekła pójdzie?”.

“Złodzieje” – odpowiedziało jedno z dzieci. “Masz rację, złodzieje. Jak ktoś kradnie i się nie chce nawrócić, to idzie do piekła” – powiedział ksiądz. Inne dziecko powiedziało, że “źli ludzie”, a kolejne, że “rozwodnicy”. “No, jak się dobrze sprawują, do kościoła chodzą, to mogą się zbawić” – skomentował ksiądz. Jeden z chłopców dodał, że do piekła pójdą zabójcy.

Sponsorowane

*Dalsza część artykułu wraz z wideo znajduje się na następnej stronie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

19 komentarze

 1. Uuuuuuu, ryzykowne pytanie…kiedyś pewna pani nauczyciel zapytała chłopca czy ja lubi.
  – chłopiec zmarszczył brwi i milczał.
  Pani ponownie zapytała i dodała – No powiedz prawdę.
  – chłopiec wystraszony pokiwał przecząco głowa.
  Pani mina , bezcenna,,
  ps. ksiądz niech złoży ofiarę , ze nie powiedział iż księż* ******** .

 2. O czym to świadczy?
  Tylko o tym że nienawiść i podział Polaków zabrnęła tak daleko że dzieci nie mając pojęcia o czym mówią powtarzają to co słyszą od dorosłych. Nie wiem czy to jest taki oczywisty powód do śmiechu.