w

To najpiękniejsza kibicka w Katarze. Za ten strój może trafić do więzienia

Ivana Koll to była Miss Chorwacji, która aktualnie przebywa na Igrzyskach Olimpijskich w Katarze. W ostatnich dniach opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, które nie wszystkim przypadło do gustu. Nielegalny strój w Katarze to chociażby strój kąpielowy, w którym nie można paradować po ulicach miasta. A Ivana właśnie to zrobiła. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele słów krytyki.

Sponsorowane

30-latkę okrzyknięto najpiękniejszą piłkarską fanką na Mundialu. Jednak naraziła się wielu osobom, publikując w czwartek, 24 listopada odważne nagranie, na którym paraduje po Dosze jedynie w jednoczęściowym stroju kąpielowym.

“Najpiękniejsza piłkarska fanka”

Pierwszy raz oczy wszystkich skierowały się ku Ivanie, kiedy minioną środę kibicowała chorwackim piłkarzom w meczu z Marokiem. Była wówczas ubrana w obcisły strój w biało-czerwoną szachownicę. Okrzyknięto ją wówczas “najpiękniejszą fanką mundialu w Katarze”. W czwartek modelka podniosła ciśnienie wielu osobom. Otóż nagrała wideo, na którym zaprasza fanów na swój występ w niemieckiej telewizji. Na wideo wystąpiła mając na sobie jedynie jednoczęściowy kostium kąpielowy. Przechadzała się w nim katarskim wybrzeżem o zachodzie słońca.

Sponsorowane

Oglądajcie mnie jutro o 17:00 w programie Taff show na kanale Pro Sieben – napisała w poście.

*Dalsza część artykułu na następnej stronie

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    “Wszystko nam odbiorą”. Szokująca wizja Jackowskiego na 2023 rok

    Przywłaszczyła 100 zł, które znalazła przy bankomacie. Srogo za to zapłaciła