w

To oni wygrają mundial w Katarze! Jasnowidz nie ma co do tego żadnych wątpliwości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze dopiero się zaczęły. Jednak każdego ciekawi, kto wygra Mundial. Jedni obstawiają wyniki, inni przyjmują zakłady, a jeszcze inni już wiedzą, kto okaże się być zwycięzcą świata. Tą osobą jest brazylijski Nostradamus Athos Salomé. Ostatnio ujawnił, kto według niego zwycięży w finale. Co więcej, jasnowidz ostrzega również przed zamachami oraz atakami na samoloty.

Sponsorowane

Mundial 2022 trwa w najlepsze. Codziennie rozgrywane są mecze drużyn reprezentacji pochodzących z różnych zakątków świata. Okazuje się, że niektórzy już znają wyniki, a także zwycięzców. Tą osobą jest Athos Salomé. Uchodzi on za brazylijskiego jasnowidza. Całkiem niedawno zdradził w rozmowie z jednym ze sportowych magazynów, kto wygra mistrzostwa, a w dodatku zrelacjonował wynik.

Zatem kto wygra Mundial?

Zdaniem 36-latka, zanim w ogóle dojdzie do finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej, będzie miało miejsce kilka poważnych wydarzeń. Jasnowidz ostrzega przed katastrofą lotniczą i kolejnymi atakami pandemii. Czy wszystkie mecze się odbędą? Tego na ten moment nie wiemy. Profeta zaapelował o modlitwę.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

14 komentarze

  1. Ludzie przestańcie. Lewandowski sam meczu nie wygra. Jest drużyna współpraca. A tam tego nie ma!!! Nie umieją się zgrać a biorę połowę niż selekcjoner i efekty będą lepsze. Z ludźmi w szatni się rozmawia. Mała podpowiedź a nie że pzgcasz po szczeblach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane