w

Kupił małą butelkę coli w strefie kibica na Mundialu. Co za cena?!

W miniony weekend rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Wciąż można usłyszeć coraz to nowsze nowiny na temat cen, jakie panują na Półwyspie Arabskim. Jedni twierdzą, że jest bardzo drogo, z kolei inni utrzymują, że jak na Mundial ceny są znośne. Jeden z polskich influencerów opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym pokazał, ile kosztuje mała butelka Coca Coli w oficjalnej strefie kibica w Dosze. Jak ogólnie prezentują się więc ceny na Mundialu?

Sponsorowane

Czy tegoroczny mundial w Katarze zostanie zapamiętany, jako jeden z najdroższych w historii? Wiele wskazuje na to, że tak. Fundusze przeznaczone na organizację imprezy były równie wysokie. Teraz kibice spotykają się z wygórowanymi cenami na miejscu. Wszyscy zą zgodni co do jednego: tak drogo nie było na żadnej z wcześniejszych imprez.

Ceny na Mundialu

Kibice, którzy wybrali się w tym roku na Mundial w Katarze muszą liczyć się ze sporymi wydatkami. Zarówno ceny noclegów, biletów lotniczych, czy biletów na mecze są astronomicznie wysokie. Do tego trzeba jeszcze doliczyć koszty jedzenia, czy innych przekąsek.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Stanowcze słowa Szczęsnego o Lewandowskim. Powiedział to tuż po meczu z Meksykiem

    Ksiądz uprawiał seks na ołtarzu z dwiema kobietami. Wszystko nagrywał kamerą