w ,

Nie żyje jedna z uczestniczek Królowych życia! Widzowie ją uwielbiali

Instagram

Królowe życia to reality show emitowane na antenie TTV od 2016 roku. Widzowie z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu, który rusza już niebawem. Wiemy jednak, że będzie poruszający a zarazem smutny. Z przedpremierowego fragmentu odcinka dowiadujemy się bowiem, że zmarła jedna z uczestniczek.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Nowy sezon Królowych życia

Jutro, tj. w czwartek 26 sierpnia, na antenie TTV oraz na player.pl będzie można oglądać nowy sezon Królowych życia. “Nowy sezon przepełniony będzie różnorodnymi emocjami” – wyznała osoba prowadząca profil player.pl na Instagramie. Pewne jest, że w tym sezonie zabraknie jednej bohaterki. O kim mowa?

W przedpremierowym odcinku Dagmara Kaźmierska odwiedziła przyjaciela, Wicię, który w programie pojawia się regularnie wraz ze swoją ukochaną, Basią. Okazuje się, że to właśnie 60-latka odeszła z tego świata.

Najtrudniejsze chwile przychodzą zawsze w najmniej oczekiwanych momentach… – czytamy w opisie filmu na Instagramie

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Wicia opowiedział Dagmarze o ostatnich chwilach życia swojej partnerki. “Sam jestem jak pień” – wyznał ze smutkiem w głosie. Dagmara pocałowała zdjęcie zmarłej stojące na półce. 60-letnia Basia zmarła niespodziewanie, we własnym domu. Dzień wcześniej skarżyła się na silny ból w nerkach:

60 lat. Wzięło ją tu. Ja tu siedzę, zrobiłem kawę. Mówię “idę się wykąpać, pójdziemy na cmentarz”. Powiedziała, żebym zrobił śniadanie. A za chwilę już… Ale całą noc narzekała na nerki

Internauci wysyłają kondolencje:

Wszystkich poruszyła wiadomość o śmierci 60-latki. W komentarzach pod urywkiem odcinka wysyłają kondolencje dla Wici. Basia była uwielbiana przez widzów. Fani doskonale wiedzieli, że Dagmara i Jacek byli bardzo zżyci z Wicią i Basią.

Ahhh się wierzyć nie chce. Szkoda Pani Basi. Wyrazy współczucia i moje kondolencje

Bardzo współczuję. Pani Basia była dobrym człowiekiem aż trudno uwierzyć, że nie ma jej wśród nas. Panie Wiciu trzymaj się

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Wyrazy współczucia aż nie mogę sama uwierzyć, że Pani Basi już nie ma. Była bardzo miłą i wesołą kobietą i dbała o Pana Wicia jak tylko mogła. Niech spoczywa w spokoju

Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Chłopiec urodził się z aż trzema członkami! To bardzo rzadka wada genetyczna

      Córka Jacksona opowiedziała, jak ją i braci wychowywał tata. Wyznanie po latach