w ,

Nie żyje jedna z uczestniczek Królowych życia! Widzowie ją uwielbiali

Instagram

Królowe życia to reality show emitowane na antenie TTV od 2016 roku. Widzowie z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu, który rusza już niebawem. Wiemy jednak, że będzie poruszający a zarazem smutny. Z przedpremierowego fragmentu odcinka dowiadujemy się bowiem, że zmarła jedna z uczestniczek.

Sponsorowane

Nowy sezon Królowych życia

Jutro, tj. w czwartek 26 sierpnia, na antenie TTV oraz na player.pl będzie można oglądać nowy sezon Królowych życia. “Nowy sezon przepełniony będzie różnorodnymi emocjami” – wyznała osoba prowadząca profil player.pl na Instagramie. Pewne jest, że w tym sezonie zabraknie jednej bohaterki. O kim mowa?

W przedpremierowym odcinku Dagmara Kaźmierska odwiedziła przyjaciela, Wicię, który w programie pojawia się regularnie wraz ze swoją ukochaną, Basią. Okazuje się, że to właśnie 60-latka odeszła z tego świata.

Najtrudniejsze chwile przychodzą zawsze w najmniej oczekiwanych momentach… – czytamy w opisie filmu na Instagramie

Sponsorowane
Instagram

Wicia opowiedział Dagmarze o ostatnich chwilach życia swojej partnerki. “Sam jestem jak pień” – wyznał ze smutkiem w głosie. Dagmara pocałowała zdjęcie zmarłej stojące na półce. 60-letnia Basia zmarła niespodziewanie, we własnym domu. Dzień wcześniej skarżyła się na silny ból w nerkach:

60 lat. Wzięło ją tu. Ja tu siedzę, zrobiłem kawę. Mówię “idę się wykąpać, pójdziemy na cmentarz”. Powiedziała, żebym zrobił śniadanie. A za chwilę już… Ale całą noc narzekała na nerki

Internauci wysyłają kondolencje:

Wszystkich poruszyła wiadomość o śmierci 60-latki. W komentarzach pod urywkiem odcinka wysyłają kondolencje dla Wici. Basia była uwielbiana przez widzów. Fani doskonale wiedzieli, że Dagmara i Jacek byli bardzo zżyci z Wicią i Basią.

Ahhh się wierzyć nie chce. Szkoda Pani Basi. Wyrazy współczucia i moje kondolencje

Bardzo współczuję. Pani Basia była dobrym człowiekiem aż trudno uwierzyć, że nie ma jej wśród nas. Panie Wiciu trzymaj się

Sponsorowane

Wyrazy współczucia aż nie mogę sama uwierzyć, że Pani Basi już nie ma. Była bardzo miłą i wesołą kobietą i dbała o Pana Wicia jak tylko mogła. Niech spoczywa w spokoju

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Chłopiec urodził się z aż trzema członkami! To bardzo rzadka wada genetyczna

   Córka Jacksona opowiedziała, jak ją i braci wychowywał tata. Wyznanie po latach